Yağ yakımı için hangi programı seçeyim?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mert_yldz_ tarafından 15 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. asude

asude Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    Çalısmalarınızda kolay gelsin.ben su noktaya takıldım Ramazan'da 3 kg kas kaybedip 3 kg yağ aldığınızı yazmışsınız .Aldiginiz 3 kg yağ icin kaygı duyup sadece onu yakmaya odaklanmaktansa kaybettiginiz 3 kg kasi yerine koymak daha önemli degil mı? Sadece cardio isleri daha kotu yapmaz mı

2. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    Teşekkürler.Yağ yakınca yağ oranı daha çabuk değişiklik gösteriyor.Sadece kardiyo konusuna benimde kafam takılmıştı, hocamla konuştum, yağ yakımı için kalori açığı yaratmak yeterli dedi.

-Birşeye daha kafam takıldı.Üstte kullandığım aletleri yazdım.Zaman olarak çok uzun sürüyor, acaba şiddeti arttırıp süreyi arttırsammı onu düşünüyorum, zaten zayıfım en verimli şekilde yağ yakmam gerek.

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 12:51 ----------

admin düzeltip bu mesajımı silermisin

-Süreyi azaltsammı diye sorucaktım :)

3. batuhan1988

batuhan1988 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam siz benim yazdiklarimi dikkate almiyorsunuz sanirim. Ayni seyleri sorup duruyorsunuz.bakin 40dk 50dk kardio size yeter. Ayrica kardioyu nasil yapmaniz gerektigini soyledim. Nabiza gore yapmaniz lazim. Bunuda hangi aralikta oldugunu hesapladim yazdim.

Sureyi kisaltip siddeti artirmanin senin yag yakimina bi faydasi yok, aksine yanlis yaparsan ramazanda basina geldigi gibi kas yakabilirsin. Siddeti artirman senin kondisyonunu artirir. Eger sen herahngibir spor daliyla profesyonel ugrasmiyorsan, kondisyon artirmana hic gerek yok.

Herseyin bir sistematigi var. Ona uyarsaniz bi problem olmaz. Bu yag yakma isi kolay is degil, sabir istiyor. Kardio sirasinda muzik dinle, tv seyret, eger bisiklette falansan biseylerde okuyabilirsin, ozellikle sevdigin muzikleri dinlersen hem kafan rahat olur hemde vakit cabuk gecer. stresden uzak dur, kafan rahat olsun, yoksa vucut stres durumunda kortizon salgilar ki bunu hic istemezsin. Yag yerine kaslarindan gider.

4. mert_yldz_

mert_yldz_ Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
    3 haftada 3,5 kg kadar verdim.Ölçüm yaptırmadım ama gözle görünce değişim farkediliyor, karın kasları felan biraz belirginleşti.Dün itibariyle ağırlık antremanlarına başladım, inşallah en az yağlanmayla mayıs veya haziran ayına kadar ağırlık çalışıcam.Yardımcı olmaya çalışan herkese teşekkürler.

Sayfayı Paylaş