yağ yakımı diyeti

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve alkiiiii tarafından 26 Nisan 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    herkeze merhaba arkadaşlar şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim

boy:183
    kilo:85
    hedef 75-78 kilo

son zamanlarda baya kilo aldım özellikle göbek,yan bel ve basen bölgesinde fazlasıyla yağ varduh 2 haftadır vg yapıyorum ama ağırlığı kardiyoya veriyorum tabi haftada 3 gün antrenman ve antrenmanlar gün aşırı antrenman olmadığı günler de 5 km koşu ayrıca l-carnitinde alırıyorumweightlifter

suan için tek eksiyim iyi bir diyet nasıl bir diyet yapıcam hiç bir fikrim yok bu konuda bana diyet konusunda yardımcı olursanır çok çok çok memnun olucam
    ve ilaveten önerileriniz bekliyorum şimdiden teşekkürler:p

2. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ?

şunu söylemeyi unuttum ben 2. öğretim okuyorum ve 11 de kalkıyorum kahvaltı yapıp antrenmana gidiyorum nasıl bi diyet programı uygulamam gerek lütfen yardımlarınızı bekliyorum

3. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bana yardımcı olan yokmu

4. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    bak kardeşim zayıflamak için kendi diyetini kendin hazırlaman daha sağlıklı yaz kalori cetveli tüm her şeyin ne kadar kalorili oldugu yazıyor az kolarili yemeklerden bir liste çıkar ona göre beslen bol bol su iç gunde en az 2 lt ve koş su seni terleme yönüyle süper zayıflatır gunde en az 2 lt su iç ve parkta veya herhangibi bir boş alanda 30 dk koşu yap ter içinde kal.Süt içiyorsan az yağlı al.Yediğin yoğurdu az yağlı al.Evdeki yemeklere az yağ attır.
    Birden zayıflamak yada kilo almak sağlıksızdır.
    Bu dediklerimi yap ve sabırlı ol etkilerini gorursun.

5. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ettim bakalım kendim bi program yazmaya çalışıcam ve saat kaçtan sonra yemek yememem gerek

6. torres67

torres67 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    forumun beslenme bölümlerini gezersen kendine uygun bir diet programı olusturabilirsin.ben kendi zayıflama tecrübemden bir kac sey söyleyebilirim.en önemlisi ekmek olayını azaltmak gerek ben gunde 2 dilim tam tahıllı veya kepek ekmegı tukettım bazı gunler ekmek yerıne sabahları yulaf yedim süt ile karıstırarak protein agırlıklı beslenmek gerek özellikle ogle yemegınde.nohut,barbunya,yesil mercımek,makarna,balık,tavuk,bulgur,yogurt.sabahları yumurta,süt.yemeklerde yağı azaltmalısın.bol bol su ıcmelısın.acı tüketmek metabolizma icin yararlıdır.saat aksam 7 den sonra sadece meyve tükettim.o da 1 tane elma.aksam yemekleri de hafif olmalı tabı salata corba ile gecıstırırım ben.tatlı seyler asla tuketmedım ve de gazlı icecekler.gunde 1 adet dogal maden suyu yararlıdır.tatlı bır seyler yıyesım geldıgı zaman 1,2 tatlı kasıgı tahın&pekmez tukettım.beslenme hakkında uyguladıklarım bunlar.herhangı bır yag yakıcı l-carnitin gibi bir sey kullanmadım.basarılı bir sekılde verdım kıloları.sabırlı olmak lazım tabi.benım icin ayda 4 kilo vermek iyidir.

7. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    torres dediklerini dikkate alıcam yardımcı olduğun için çok teşekkür ederim zaten yağı çok azalattım günde 1 ekmek 2 dürüm yiyordum onu da kestim ekmek ve yağ yok diğer öğünlerde protein ağırlıklı besleniyorum bu arada şekeride kestim eğer çok acıkırsam 2-3 tane salatalık yiyorum genelde sabah ları normal sade bir kahvaltı ara öğünde meyve veya salatalık tarzı şeyler diğer öğünde de tavuk veya köfte yiyorum sonra yine salatalık veya meyve bol bol su içiyorum bunlar dışında pek bişey yok

8. by_burak

by_burak Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Tabi ekmekte önemli ama kepek ekmeği 1 dilim 60 kalori 1 dilim kızartılmış ekmek 35 kalori bu miktarda düşük bir miktar sen kalori cetveli yaz internete bak ordan neler az kaloriliyse onlardan liste yap ama unutma hızlı kilo vermek saglıga zararlı o yuzden yavas yavas zayıfla kardiyoya önem ver hergun mutlaka koş zayıflamak için yedin yemekleri birden azaltırsan sağlına zararı büyük olur.O yüzden doğal yollardan yavaş yavaş ama sağlıklı ve etkili biçimde zayıfla

9. torres67

torres67 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    kalori cetveli de burada:https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kalori-cetveli-t2389.html

bana sorarsan kalori cetveline bakıp ince hesaplara girme :) yani diet yapıyorum diye sıkıntıya girme.su anda bu beslenme programı sana zorunlu gibi gelse de ilerleyen zamanlarda sıradanlaşacak.yani gunde 1 ekmek yemek,dürüm yemek gibi seyler canın istemeyecek :)

10. alkiiiii

alkiiiii Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkürederim yardımlarınıza zaten diyetten çok yediklerime dikkat ediyorum fazla yaptığım bişey yok bide spor yapıyorum bkalaım inş 2 ay sonra göbek gitmiş olur :D

11. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    sekerı hamurlu yemeklerı abur cuburu ve ev yemeklerındekı yagı azaltıp haslama ızgara tarzı yersen otomatıkmen kılo verırsın + spor yapıyorsan vermemen ımkansız

yemekten en az 2-3 saat sonra spora gıt

12. esen32

esen32 Yeni Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    yemekten 2-3 saat sonra sproa git demiş cabarov adlı üye yemekten 1 saat sonra gitmen yeterli olur hangi body buıldıng ci 3 saat sonra spora gidiyor benim bildigim 3 saat sonra beslenme yapılır lütfen dogru yönlendirelim arkadaşlarımızı

13. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    gayet dogru yonlendırıyorum ben kafamdan soylemıyorum en az 2 saat sonra ama 2 saatte yetmıyor ben 2 saat sonra gıdıyordum toktum baya performansım cok dusuyordu hocama bu sorunu analttım 3-4 saat sonra gelsen daha ıyı demıstı oylede denedım performansım dırek arttı

tok karnıan kos bıde ac kos farkı anlarsın ayrıca yemekten 2-3 saat sonra acıkmıyorkı ınsan sındırımı 2-3 saat suruyorkı yemeklerın 4 saate kadar cıkıyor kafamızdan yazmıyoruz en az 2 saattır sure karnında yemekle salona gıderse kan sındırım ıcın ayrılmıs olucak performansıda azalıcaktır kendı deneyımım

Sayfayı Paylaş