Yağ Yakımı İçin Ek Takviyeler

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CryuS tarafından 23 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    http://www.******/kafein-yeni-yag-yakici/#.VHJFSYusV2I Şunu okusan iyi olur.

2. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    l carnitin suplement falan yalan bunlar yağ yağ yakmaz tek yağ yakan kardiyo haraketleri yeşil çay ve brrokolidir sabah koşusu dahada çok yağ yaka sabah kalktığın gibi yeşil çay iç bir bardak termonije etkisi var yağ yakımında yardımcı olur ve yarım saat yürü yemeklerinede brokolidie katabilirsin bunlar harıcinde zayıflayamazsın dediğim gibi yeşil çay iç ve sporunu sabah yap daha çok yağ yakacaksın arastırabilirsin

3. uzerg

uzerg Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Dedigimi yazmis iste ama bilmiyorum dostum kendine gore ayarla iste ben bir fincandan istedigim verimi alamadim 2 yemek kasiginin da 2 aydir kullaniyorum hic bir zararini gormedim kendine gore ayarla iste miktarini

4. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Pansiyona en iyisi kettle alayım. Suyu kaynatım yeşil çay içerim.

uzerg bunu beğendi.
  5. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Evet icebilitsin gunde 2 bardagi gecmesin birazda arastirabilirsin tuz veseker kesince zaten zayifladigini goruyosun unlu seyleri

6. hakan3438

hakan3438 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Sirkede deneyebilirsin uygulayan ve faydasını gördüm diyen tanıdıklarım var ne kadar doğrudur bilmem ama en azından doğal birşey bi zararı olmaz

7. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Evet bende 1 saattir internette bir karışım buldum arkadaşlara sorayım diyordum. 2 tatlı kaşığı sirke, bal, 500 ml su. Karıştırıp için diyorlardı. Doğru mu acaba kullanıp faydasını gören var mı?

8. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Elma sirkesini kullanmistim yatmadan once iciyosun toksinleria atiyo zayiflatabiliyo yarim bardak suyun icene 2 kasi atiyosun bunu yesil cayda ic sporunu yap tuz seker yeme zayiflarsin amma takdin abicim ya

9. CryuS

CryuS Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Yok be kardeşim arkadaş söylemiş ben de sorayım dedim. Dediklerinizi yapmaya çalışacağım. Teşekkürler.

10. sempatikboys

sempatikboys Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Elma sirkesi yatmadan once yazrsan nete gorursun faydadini hadi iyi aksamlar

11. fuigo

fuigo Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Trabzon
    Şimdi hocam, ben L-Carnitin kullandım. 2 ayda 12 kilo verdim lakin haftanın 3 günü 1 saat yoğun kardiyo çalışması ve çok sağlam diyet yaptım. carnitin işe yaradı mı yaramadı mı cevap vermek gerçekten zor. Şuan 3. aydan gidiyorum, carnitin de bitti yenisini de almadım. Kilom ise sabitlendi hatta biraz arttı. Yani bu soruya cevap verebilmek gerçekten zor. Çünkü insan düşünüyor, eğer bu sağlam diyet ve çalışmayı desteksiz yapsaydım ne kadar kilo verirdim ? bunu test edebilseydik o zaman işe yarayıp yaramadığı hakkında kesin bilgi verilebilirdi.

12. allouse

allouse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    L carnitine yararli bir urundur. Bu benim gorusum tabi,lutfen genetikleriniz ayniymis gibi onda yaramadi bende de yaramaz demeyin, ayni sekilde onda yaradi bende de yarar olmaz. Deneyip gorun derim...

Sayfayı Paylaş