Yağ yakıcı takviyeleri konusunda

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mecobeta tarafından 17 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mecobeta

mecobeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhabalar. Forumu bayağı uzun süredir takip ediyorum çok faydalandım öncelikle bu konuda herkese teşekkür ediyorum. Yaklaşık 8 ay kadardır spora vakit ayıramıyorum ve eve kapanmış durumdaydım. iş ders üniversite telaşı derken haliyle kilo aldım. boyum 1.85 kilom 103 biraz araştırma yaptım salonda hocamla konuştum ve burda da size nasıl bir kombinasyon yapabilirim diye sormak istedim elimde 30 adet 500 mglık l-carnitin likit var ve magnezyum haplarım gün içinde yorgunluğum ve stresim içn kullanıyorum bunu da. Hardline Cla One ve Hardline taurine ile kombine etmek istiyorum. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim. Taurine konusunda biraz araştırma yaptım ve yağları yakmada bayağı yardımcıymış. Günde 30 dk hızlı yürüme , 30 dk koşu , 30 dk bisiklet ve 30 dk kadarda ip atlamayı ve salonda ağırlık çalışarak günü tamamlamayı düşünüyorum. Nasıl bir kombinasyon yapabilirim ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Günde kaç kalori alıyorsunuz?

3. mecobeta

mecobeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2600-2800 arası diyebilirim. Kas kaybını önlemek için protein ağırlıklı bir diyetle günde 1800 1700 e kadar düşmeyi planlıyorum. Diyetlere çok kolay uyum sağlıyorum. Ağır olsada problem olmuyor. Spor düzenimi sağladıktan sonra gün içerisindeki hareketlilikle 3000 kaloriye ihtiyaç duyacağımı düşünüyorum. 500 kalori az almam kilo verdiriyor fakat ben 1200 1300 az almayı planlıyorum.

4. mecobeta

mecobeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Önerisi olan yok mu ..

5. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    İlla ki supplement kullanacaksan da yağ yakımı için; karnitin kullan.Hem enerji sağlar hem ter attırır salonda sana ki kullandığın dönemle daha sonra kullanmadığın döneme bak,pek fark göremeyeceksin.burda da yazarsan hatta sevinirim.

6. firestorm13

firestorm13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    1
    Ben karnitini omega 3 yağı ile kullanmanı tavsiye ederim. Karnitinin etkili olabilmesi için vücutta yeterli seviyede Omega 3 bulunmalıdır. takviye olarak aldığın karnitinin vücutta depolanabilmesi ve kaslarına ulaşabilmesi için insüline ihtiyaç vardır. Burada devreye omega 3 yağ asitleri girer çünkü vücudunuza yeterince Omega 3 yağı alırsan hücre sağlığını da önemli ölçüde arttırır. Omega 3 ü sağlamadan karnitin alırsan karnitinin çok bir faydasını görmezsin. Karnitin tartarat ile birlikte yüksek dozda Omrga 3 kullanırsan kilo kaybetmen daha kolay olur.

7. mecobeta

mecobeta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tavsiyen için çok teşekkür ederim deneyeceğim.

Sayfayı Paylaş