Yağ oranimi dusuremiyorum deliricem aciill

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve mrchest tarafından 21 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar selam. Oncelikle bahsediyim 7 8 ay iyi bir bulk yaptım. 1.5 2 aydir definasyondayim sadece 2 kilo verdim ve endomorf vucut tipiyim. Karbonhidratlari cok azalttim nerdeyse gunluk 45 50 gr alıyorum. Agirlik ant. sonra 30 dk cardio yapıyorum. Vucudumun 2 kati protein alıyorum. Onerileriniz neler??

2. Guenay

Guenay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    L-carnitine denedin mi cardio yaparken?

3. Schwarzenegger`

Schwarzenegger` Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Düzgün iki aylık bir Clenbuterol kürü yapmanı öneririm, steroid değildir. Clenbuterol'ü kafein veya l-carnitine ile kombine yapmakta mümkündür.

4. Yunussecgen

Yunussecgen Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Bu vücut tipleri meselesi nedir ya ? Kemiğin iridir , kasların sıkıdır bunlar genetik işidir.Doğumundan itibaren böyle olacağı belliydi.Bunu kafandan çıkar derim.Bu tiplerden hiç birine uymayan adamlarda çıkar zaten.Karbonhidratları çok azaltma belirli al enerjin olacağı kadar. Vücut direk yağlara gitmez biraz da olsun al. Ek gıda veya steroid kullanmadan önce direk doğal yollardan dene.
    Ben sana şöyle bir tavsiyede bulunayım :
    Sabah kalkınca yemekten önce 30 dk koşu 5 dakikada bir kez 30 saniye sprint.
    Spordan önce 10 dakika koşu 3 dakikada bir 45 saniye sprint.
    Ağırlık kaldırırken Squad Deadlift yüklenmeninde biraz yardımı olucaktır.
    Kolay gelsin.

5. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    l carnitine kullanmadim.sabahlari haftada 1 2 kere ac karna cardio yapiyorum. ara ogunleri artitdim siksik yiyorum ama az yiyorum. clenbuterolu biliyorum steroid değil ama henüzdaha 16 yasindayim bu arada 3 kilo kaybim olmus cok sevindim. tavsiyeler icin saolun :)
    --- Mesaj birleştirildi, 9 Haziran 2015 ---
    bu arada kas kaybini en aza indirmek için antrenman ve cardio esnasinda 5er gr bcaa alıyorum

6. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
  7. mrchest

mrchest Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    bunu okumustum zaten bi ara almayi dusundum :D ama spora başladıktan 1 2 yil sonra kalbiniz bu yuksek ritime alisir diyor cok fazla zarari olmaz diyorlar. tabi ki yinede en iyisi natural

8. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Sağlık için bu sporu yapan zaten abuk subuk şeyler denemez. Yarışma derecesinde vücut yapmak isteyenler zaten sağlığı falan boşeriyorlar, birde yan etkisiz oluyor her kullandıkları nasıl oluyorsa. Sokakta yürümeye korkanın yanına köpek alıp gezmesi gibi kendisi doğal olarak başaramayacağını sananların kolay yol olarak gördüğü yanlış yol diyorum buna.

Sayfayı Paylaş