yağ oranını nasıl düşürürüm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve muziferin1 tarafından 10 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. muziferin1

muziferin1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bilen biliyor yorum atan arkadaşlar bana 3 ay önce bilirler ben 94 kiloydum ve göbek almış başını gidiyordu allaha şükür 4 aylık spor sonunda şu an 71 kiloyum boy 170 yani tam kıvamındayım :) ama maddi durumdan dolayı sporu bıraktım nisanda yine baslayacagım sorunum şu kilolar gitti ama göbekte hafif biraz yine göbek var gibi duruyor yani yağ oranım yüksek diyebilirm bunu nasıl azaltabilirim sadece mekik çekmek işe yararmı ?

2. TheTank

TheTank Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    BodyBuilding
    Yer:
    İstanbul
    tek basına mekık cekmek le bu ıs olmaz dıyet yapman lazım yag oranını dusurmek ıcın yanında cardıo egzersızlerıyle bırlıkte mekık cekersen o zaman ıse yarar

3. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Mekik yağ yaktırmaz.Karın kaslarının gelişmesini sağlar.

Yağ oranını düşürmen için hergün aldığın kaloriden fazla kalori yakıp belli süre içerisinde kilo kaybetmen böylecede belli bir miktar yağ oranı azalması olması gerek.Yağ yakımı nasıl olur cardio egzersizleri yaparak , peki sen cardio yaptığın halde düzgün beslenmiyorsan yaktığını geri yiyerek almış olursun buna dikkat et dengeli bir beslenme gerek.

Antreman + Beslenme + Dinlenme..

Sayfayı Paylaş