Yağ oranım düşük fakat karnımı bi türlü düzeltemiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve droxia tarafından 27 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. warmengelbb

warmengelbb Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar 1 sayfa boyunca yüklenmişsiniz cocuğa kardeşim onun gösterdiği sonuç yanlış karın durumumuz birbirine çok benzer ( 74 kiloyum 1.78 boy) biz skinny fat kategorisine giriyoruz şu durumda. şuan kış ayındayız yani gelişim için en uygun aylar salla şuanda karını ve bulk dönemde gelişimine bak üstlerinin gelişimini eksik gördüm. nisan mayıs gibide definisyon dönemine başla karın kasları mekikle GÖRÜNMEZ. önce yağ oranını %10 un altına çekip görünün kılacaksın sonrada hafif bir program ile geliştireceksin REÇETEN BUDUR.

2. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Ya ayarlar yanlis ki oyle %90 %10 ise vucut yagin %3 olup geri kalan su tabakasidir baska secenek yok.

3. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bugün yeniden ölçüldüm ve sonuçlar 10gün önceki 1. Sayfada
    Fat %:11.8
    Fat mass:8.0kg
    Kas:59.8
    Sıvıda düşmüş gözüküyo salondaki hocaya söylediğimde su oranın düşük olduğu için böyle gözüküyor dedi fakat günde en az 3lt su içiyorum ve yediğim şeylerde aynı 10günde 5kg yağ gelip 1kg kas nasıl düşebilir

4. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    O aletin kafasi karismis, farkli bir yerde ayni cihazla olcturun birde, yada en mantiklisi sporunuza temiz temiz devam edin yiyin icin uyuyun, belli bir asamaya gelene kadar bu olcumlere takilmayin

Lg Smart World

5. Hanneman

Hanneman Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    En iyi Ölçüm aynadır. Makinalara çok takılı kalmayalım. Karın egzersizlerini ağır gir ve sanki başka bölge çalışıyormuş gibi hacmini büyüt.
    Su tüketimin 3 litrenin altına inmesin, sonra da uzun süreli kardiyonu yap, bol bol terle,Süt ürünlerini azalt.Lifli karbonhidratları tercih et.

Başarılar.

6. fuigo

fuigo Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Trabzon
    Hayır bunu senin bilmemen normal olabilir, bunda ayıplanacak da bir durum olmaz lakin bunu ölçüp sana bu değerlerin doğru olduğunu söyleyecek hocayı merak ediyorum ben.

7. droxia

droxia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Süt ürünlerini azalt demişsiniz süt ve ayran tüketiyorum genellikle zararları nelerdir neden öyle dediniz anlatabilirmisiniz

8. Hanneman

Hanneman Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    Süt ürünleri iyi bir protein kaynağı olmakla birlikte yoğun karbonhidrat ve yağ kaynağıdır. Çok teknik detaya girmeyelim ;
    Gereğinden çok karbonhidrat ( bunu protein için de söyleyebiliriz ) ve yağ = yağ demektir.
    Bu tip karbonhidratlar aynı zamanda çok su tutar.
    Yağ + su = Kalın Deri = Belirgin olmayan kas çizgileri
    Sütü tek başına aşırıya kaçmadan içebilirsin ama süt ürünleri definisyon döneminde tercih edilmez

Kolay gelsin.

9. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28

10. Hanneman

Hanneman Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    Tanımadığın etmediğin, yaşını başını bilmediğin adama giderli konuşup, kardeşim mardeşim diye hitap edeceğine önce bir dikkatli oku. yağ= yağ mı demişim yoksa gereğinden çok karbonhidrat, protein ve yağ mı demişim?

Buarada onun adı ''karboidrat'' değil ''karbonhidrat''tır.

Eğitim hayatında sana da kolay gelsin.

11. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Ya genetikte alakali ben suan 100 kg yim ornegin yag orani % 20 ama yag oranim % 10 altindayken 81 kg dim karin vardi ama yandaki yağlar gitmemisti fazla yagdan hafif kilo alayim yanlar belli oluyo genetiklede alakasi olabilir belkide sadece karinda yag vardir yada dediginiz gibi makinada ariza vardir

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

12. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Oncelikle evet saol egitim hayatim hakkindaki dileklerin icin bende sana basarilar dilerim cunku fazla yag tuketme yag=yag demissin kendi dedigini bilmeyip benim yazimida okumuyorsun sonunda dedigim gibi acil bir isim oldugundan hizli yazdigimi izâ etmistim.

13. Hanneman

Hanneman Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    23
    Goz doktoruna da gitmen lazim bence. Veya hala anlamak istedigin gibi anliyorsun.gereginden fazla karbonhidrat, protein ve yag,yaglanma yapar demek istemistim basitce. Avatarimdaki resmim bana aittir.tek resimlere de yaz formumu yukledim. Bu resimlerdeki adam heralde gres yagi ile omega 3 arasindaki farki biliyordur. Sen de kendi formunun resmini eklersen uzerinden konusmaya devam edebiliriz.

srktyksl bunu beğendi.
  14. KratosS

KratosS Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Gayet iyi goruyorum gereginden fazla karboidrat yag olarak depolandigini ve bunun proteinler icinde dahil oldugunu ve yag=yag demektir sozunude son olarak eklemissiniz evet belki ben anlamak istemiyorum veya siz benim demek istedigimi anlamiyosunuz ama bi seyde hem fikir olalim cok bos bir konuda tartisiyoruz.

15. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    3.1 yag oranı brokolide yok

srktyksl bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş