Yağ oranım %10,5 fakat midem hiç öyle söylemiyor

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve car_26 tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    merhabalar
    1.5 yıl spor geçmişim var nisan başında kardiyoya başladım, 81den 70e kadar düştüm şuan kilom 70-72 arasasında sabitlendi.
    özel hsatanede diyetisyene yğ ölçümü yaptırdım %10,5 çıktı fakat packler gözükmüyordu.hocama sorduğumda sırtıma ağırlık alıp mekik, ayağıma ağırlık bağlayıp alt karın yapmamı söyledi tamam dedim değişiklik oldu elbet ama derim hala kalın.üstten ışık vurunca gözüküyor packler biraz onun dışında yok.
    ve alt karında hala yağ var.
    bu sorunlarımı gidermek için kardiyoya devammı etmeliyim ? daha ne kadar kilo vericem tüy gibi kaldım zaten :)

2. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Aynisi bendede var 72 kg 178 boy 11 yag oran var mide oyle demiyor
    daha nekadar kilo vericem bilmiyom oturuncada gobek oluyo

3. car_26

car_26 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    benimde boyum 1,87
    oturunca baba gibi çıkıyor aynen :)

4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Karın kası her zayıf yağ oranı düşük insanda belli olmaz karın kaslarını kuvvetlendirdiğin zaman ortaya çıkar

5. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    muti5757 şöyle bişi duydum yağ orani belli bi seviyeye inmedikten sonra istesen 10000000 mekik cek müthiş karın kaslara sahip ol o yağ cevresinde gözükmez arkasinda kalır,
    ben oturunca gobek gibi cikiyor şimdi ordan nasıl karın kası cıkacak karın mı calısayim ?

6. Huzur53

Huzur53 Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Onla bir alakası yok benim şuan o kadar sertki sıktığım zaman herkes şaşırıyor nasıl gözükmez falan diyorlar nedeni yüksek kilolardan düştüğüm için ilk 5 kg mı kas olarak verdim yemek yemedim sabah kahvaltısı ve akşam tavuk makarna ve salata ile sarktı nedeni bu herkes düzenli olarak vg ile kg verirse bol tavuk yerse vb. sarkmaz karın kaslarıda altta kamp kurmaz.

7. WizKhalifa

WizKhalifa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Programcılık
    Öncelikle bircogumuzunda bildigi gibi karin kasi icin sadece mekik cekmek yeterli degildir. Mekik yag yakmak icin degil, karin kaslarini güclendirmek icindir. Yag orani %10-12'lere düsmedikce cektiginiz mekikler sadece kaslari güclendirir,sisisir bu da sizin daha da göbekli görünmenizi saglar. Sahsi fikrim cardio-diyet-mekik 3'lüsüdür. O kaslar kolay elde edilmiyor, mesela Cristiano Ronaldo evde tv izlerken bile mekik cektigini okumustum :)

Sayfayı Paylaş