Yağ oranımı nasıl daha hızlı düşürürüm ?

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Darksafir2 tarafından 30 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    S.a beyler bayanlar endomorf vücutum var ama sırt trapez omuz geniş yani öyle diyorlar ve öyle zaten :D biceopslerde tepecik cıktı bile 3,5 ay oldu
    Şimdi yağ ornaımı bilmiyorum ama 30 olabilir veya 25 civarıdır tahminen. 3 gün gidiyorum fullbody ağır ve sıkı yoğunlukta yapıyorum atnremanı bitincede 20 dk eliptal bisiklette durmadan sabit hızda yapıyorum ve cıkıyorum ayrıyeten 3-4 gün yani off günlerde karın abs yapıyorum yani mide bel karın çalışıyorm oda yoğunlukla 15dk ceivarı bazen 20 30 telefondaki programa göre . Şimdi yağ oranımı düşürmek için neleri püf yapmam gerek ve tüyo verirmisinz durumum bu kilom 90 yaşın 16 boyum 180 boyumuz iyi allahtan 10 15 kilo fazlam var ama ben simdiye kadar 3 4 kilo verdm ama yağdan gitti kilom normalde gitmesi gerekiyodu ama herkes yağdan gitmiş diyor zaten bu konuda sevinçliyim yani veriyosam yağdan veriyorum önemli olan bu değil mi ? !
    şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

2. Enez

Enez Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    güzel bi sistemde ilerliyorsun kilo verdiğini de söylüyorsun bundan güzeli var mı
    bide hayatına güzel bi beslenme diyet sistemi ekle
    hiç acele etme sabret zaman sana karşılığını verecektir

3. Darksafir2

Darksafir2 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Bahçelievler
    Sağolasın ama öğrenciyim sabh 2-3 yumurta 1 bardak süt 2 tam tahıılı ekmek
    öğlen 250 300 gr tavuk göğsü yanına ne varsa :) mesela sebze mesela bulgur pilavı mesela :D
    akşam: sebze çorba vs. o tür şeyler ekmek yok şeker yok abur cubur yok 2-3 Lt su içiyorum.

Sayfayı Paylaş