Yağ oranımı dişürmeyi hızlandırmam lazım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Bora3553monster tarafından 23 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Bora3553monster

Bora3553monster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba şyi günler 180 106 kg yim şuanda daha önceden kesik kesik spor geçmişşm var şuan 20.günümdeyim sadece 1.5 kg verdim vücutta tabiki bi incelme sıkılaşma oldu ancak ben bi ek alıp bunu hızlandırmayı düşünüyorum yaşım 18 clen onerdiler ventolin vs bunlar hakkında forumu ne kadar okusamda çok yararlı bilgi bulamadım
    Herhangi kalp rahatsızlığım yok ve clen kullanıcam gibi duruyor diyet ve antreman gayet düzenli şuanda bana bi yardımcı olun !!!

2. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Ben spora yeni başlayan insanların takviye kullanmasını gerekli bilmiyorum, takviye almadan da bu işi başarabilirsiniz bence. İyi günler...

3. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Sporda daha 20. günde clen, ventolin... Bu acele ne? Düzenli beslenme ve sporu bir süre yap, etkilerine bak önce.

4. coty

coty Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    yaşın daha 18. genç arkadaşlar 35 yaşındaki adamlara bakıp canını sıkıyor.özenip de üzülmeye gerek yok ama bir plan oluşturulmalı ve acele edilmeden uyulmalı. takviyeye ise hiç gerek yok. önerim ise karbonhidratı kısabilirsin. kardiyoyu arttırabilirsin. plan dahilinde istikrar ise en önemlisi.

5. Bora3553monster

Bora3553monster Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu dedikleriniz hepsini yapıyorum daha öncede 1-2 yıl düzenli spor yaptım ancak sakatlandıktan sonra omuz sakatlığı geçirdim ciddi kilo aldım ve yağ oranımı düşürmek için 5-6 ay dizenli spor yapmak istemiyorum en azından 2-3ay gibi bi sürede düzgün bi hal almak istiyorum bende biliyorum karbonhidrato fln kestim amacım süreyi biraz daha kısaltıp vücudu daha çobuk toplamak

6. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Karb'ı tamamen kesip kısa zaman dilimi içinde çok fazla kilo gittiğini göreceksin ki onlar yağ değil su olacak. Destekleyici bir şey almak istiyorsan, bol su içmek şartıyla günlük 1 tane kafein tablet al(spor öncesi) Rahatsızlığın yoksa tabi, kalp böbrek sorunları falan varsa her şeyden uzak dur destekleyici olarak.

7. Hekatonkheir

Hekatonkheir Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Clen türü ilaçlar düşünme sakın kalp ritmini bozar o tür ilaçlar ve kalıcı hasarlar bırakalar vücutta en önemli şeylerden biriside kalp ritmidir bunu bozma.

8. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    bunlar zaten takviye değil. aynı zamanda piramit şeklinde kullanılmalı ve tek başına kullanılmaz. yaşın da çok genç. kalp rahatsızlığın olmayabilir ama bunlara başlayınca olmayacak anlamına gelmez.kahvaltıda naneli tarçınlı yeşil çay iç. probiyotik besinleri eksik etme. spordan yarım saat önce şekersiz türk kahvesi iç.

Sayfayı Paylaş