Yağ oranımı daha hızlı nasıl düşürebilirim?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AtknUludag tarafından 25 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar,
    Bu sene bulk'a 1 ay girdim. Zaten kilo aldım. Açıkcası bulk'a pek girmek istemedim bu sene. Geçen senede alt göbek ve bazı kas gruplarında az yağlanma var.
    Özellikle alt göbekdeki yağı veremedim bir türlü.
    Bu sporda karbonhidrat(makarna,pilav) tarzı yememiz gerek özellikle spordan sonra. Spordan sonra 100 gram makarna veya pilav yiyip yanında tavuk veya konserve balık yiyorum.
    Makarna ve pilavdada açayip karbonhidrat var malum. Akşamda 100 gram civarında yiyorum. Sanırsam bu yüzden yağ oranımı düşüremiyorum.
    Ne yememi önerirsiniz. Karbonhidrat almadan da kaslar büyümez sadece protein alsam da doymuyorum. Kısılıp kaldım beslenme konusunda.

Bu arada haftada 2 gün 1 saat cardio yapıyorum. 700 cal veriyorum

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    yazdigin gibi 1 aylik bir bulk zaten olmaz,diyet yapmak istiyorsanda KH miktarini düsürmen gerek,low carb türü bir beslenme uygulayabilirsin.kg basin 2 gr Protein alirsin gün icindeki yuksek KH alimlarinida antreman önce ve sonralarina böler diger ögünlerde salata brockoli türü lif iceren az kalorili besinlerle gecirirsin tabii yaninda proteinlerle birlikte.
    Basliginda yazdigin gibi daha hizli Kilo vermeye calisman kas kaybina yol acicakrtir.

AtknUludag bunu beğendi.
  3. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Anladım hocam. Bulk'a seneye gireceğim. Alt göbek eritme zor olduğu için ilk hedefim şuan o. Vücudum fit ama daha parçalı görünmem gerek.
    Ben sabahları
    100 gram yulaf üstüne 40 gram corn flakes + bal + süt
    4 yumurta beyazı
    50 gram peynir

Kahvaltıdan sonra spora gidiyorum zaten yani spor öncesi ve sonrası çok karbonhidrat almayıp akşam protein ve salata gibi besinler tüketmem gerek.

Parçalı görünmek için çok tekrar az ağırlık mı kaldırmam gerek

4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    yanlis yazmissin antreman önce ve sonrasi alicaksin KH i,ayrica beslenmeni ve Protein dagilimini bürtün güne yaymalisin,yag yakimi icin ayrica antreman sistemi diye birseye inanmiyorum,yapabildiginin en iyisini yapmaktir bana göre.

Ascomycetes ve AtknUludag bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş