Yağ Oranı, Nasıl Bir Yol izlemeliyim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Zelgu tarafından 19 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Zelgu

Zelgu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar bodyforum ailesi,
    186 boy 90 kiloyum, yağ oranımı net bi şekilde bilmiyorum ama tahminim 20 nin üzerinde. 126 omuz, 34 kol ölçülerine sahibim, 34 beden pantolon giyiyorum. Yaklaşık 1 aydır hafif tempolu kardiyo/ağırlık çalışıyorum nasıl bir beslenme ve program izlemeliyim. Ağır kardiyo yapıp(plyometric) yağ oranımı ve kas kütlemi tamamen düşürüp ardından tekrar kas kütlesi mi kazanmalıyım yoksa hafif tempo kardiyo devam edip ağırlığa mı daha çok zaman ayırmalıyım? Bu yağ oranında protein shake kullanımı mantıklı mı? Nasıl bir program izlemeliyim

2. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    intermittent fasting yap ağırsağlamın hesaplayıcılarından kaç kalori alman gerektiğini bul antrenmanını al ordan ve başla bu işin matematiğini öğrendiğinde gerisi çorap söküğü gibi gelicek...

Zelgu bunu beğendi.
  3. Zelgu

Zelgu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler hocam araştırıyorum, antreman öncesine/sonrasına öğün denk getirebilmek için nasıl bi açlık/tokluk programı yapmak gerek

4. Hafiy

Hafiy Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    şimdi senin hayatını bilmediğim için pek yorum yapamam okul zamanımda öğle arası 12 de eve gelip 1000 kalorilik bişey gömüyodum sonra okula gidip 3 de dönüp bi kahve falan içip spora gidiyordum gelince bi 1000 kalori daha gömüyodum saat 8 e kadar ondan sonra su falan tüketiyordum sen kendine göre ayarlıyabilirsin

Sayfayı Paylaş