yağ olarak kilo alımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kenan alkar tarafından 4 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kenan alkar

kenan alkar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkaşlar mehraba ben 70 kilo 179 boyundayım gvöbeğim ve göğüsler biraz yağlı göbek çok yağ oranını düşürmek için spor yapınca 67 ye falan düşüyorum e buda vücudud sıska gösteriyor.amacım 76 kilo falan olmak ama yeyince sürekli yağ olarak depolanıyo göbek cikiyo kollar falan gelişmiş ama göbek önden çıkıyo çok çirkin görüntü oluşuyo.saodece protein ağırlıklı beslenincede aç kalıyorum ve günlük kalori ihtiyacı karşılanmıyor ne yapmam gerekir orantılı kilo almak için?

2. Android

Android Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Hocam sen naptın ya boy kilo ve göbek inanılmaz orantısız. Sorunun cevabını bilmiyom ama şimdiden önlem almazsan sonuç çok daha kötü olabilir.

3. imagine40

imagine40 Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Fitness Trainer
    düşük yağ oranı ile 75-76 kiloya ulaşabilmek uzun yıllara yayılacak disiplinli beslenme ve antrenman ile mümkün olabilir.
    öncelikle bunu bilmek ve sabırlık olmak gerekiyor. alman gereken günlük makrolarını belirlemen şart. sadece protein ile olmaz. yağda karbobhidrat da alacaksın.

4. Iakkhos

Iakkhos Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bence önce karın kasların gözükene hafif belli olana kadar yağ yakmayı dene. Ondan sonra da lean bulk ile yoluna devam edersin, atıyorum günlük kalori ihtiyacını hesapladığında 3000 çıkıyorsa sen lean bulka 2900 kalori ile başla 1 hafta dene yağlanma yoksa 100 kalori daha arttır, yağlanma olduğunu hissettiğin zaman durursun. Bu şekilde deneye deneye, kendine uygun kalori miktarını bulup makrolarını dengeli alırsan yağlanman için bir sebep göremiyorum.

Sayfayı Paylaş