Yağ mı yakmalıyım yoksa hacimlenmeli miyim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Dogukan34 tarafından 6 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Dogukan34

Dogukan34 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar öncelikle. Yaşım 17, bu sporu yapmaya başlayalı 5-6 ay vesaire oldu, gözle görülür gelişmeler oldu mesela kolların irileşmesi, omzun genişlemesi vesaire derken her şey güzel her şey tıkırında fakat keyfimi bozan tek nokta var. O ise göbek ve bel bölgesindeki yağlarım. Yağlardan dolayı şikayetçiyim, beslenmeme gelirsek şuan yüksek karbonhidrat alıp az tekrar max ağırlık şeklinde çalışıyorum ama inanın o bel bölgesi ve göbeğimdeki yağlar benim motivasyonumu bozuyor. Yemeklere ve öğünlerime muntazaman dikkat ederim. 2.5 aydır hele hele sıkı bir şekilde yağ tuz şeker kullanmıyorum ama gün içinde yüksek karbonhidrat aldığımdan dolayı da yağlarımdan da kurtulamıyorum. Ölçülere vesaire gelirsek:
    boy 177
    kilo 84
    yağ oranı %18,5

Bir ay low carb diet mi yapsam, kardiyolara mı başlasam ne yapsam bilemiyorum inanın. Bu forumda yüzlerce bilgili ve başarılı insan olduğuna inanıyorum ve onlardan yani sizlerden yardım bekliyorum. Çok teşekkür ederim şimdiden.

Sayfayı Paylaş