Yağ mı su mu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve vixx tarafından 14 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar Yaklaşık 4 5 aydır bu sporu yapıyorum.İlk başladığımda 88 kiloydum ilk 1 1.5 ayda çok hızlı kilo verdim ve 78 civarına düştüm. Şuan 75 76 kiloyum ve bulka başlamak istiyorum.Fakat aklıma oldukça takılan bir durum var lütfen yardım ederseniz mutlu olurum.Sıkınca azda olsa sixpack ortaya çıkıyor ışıkta belirgin şekilde çıkıyor aynada fakat deriyi böyle çektiğimde aşırı yumuşak şimdi ben bulka başlayacağım bu su mudur yoksa yağ mıdır ? Karnım çekince geliyor baya ve yumuşak sıktığımda 6pack belli oluyor sizce 1 2 hafta tuz kesip bol bol su ve kardiyo mu yapmalıyım bu durumu yaşayan varsa lütfen yorum yapsın bu durumlara çok kafamı takıyorum.

2. Pısırıkkatil

Pısırıkkatil Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    Ölctursene

vixx bunu beğendi.
  3. bthn_ylmz

bthn_ylmz Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Su da vardir yagda vardir biraz daha kilo verebilirsin sulu bile olsan karin kaslarin sert olabilir düşük yag oranında

vixx bunu beğendi.
  4. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Aslında dokunduğumda çok sert veya çok yumuşak değil ama avuçlayınca yumuşak ve çektiğimde uzuyor.Sanırım 2 haftalık bi yol izleyeceğim.Öğrenci olduğum için zamanım kısıtlı 2 hafta her gün tek bölge + 20 dakika koşu bol su deneyeceğim artık olduğu kadar olur.Zaten aman aman bi yağ oranımda yok internette %13 civarı çıkıyor tabi doğruluğu tartışılır.Ardındanda bulka başlarım

5. vixx

vixx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Başka düşüncesi olan var mı?

Sayfayı Paylaş