yağ ? deri sarkması ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Emreyesildagy09 tarafından 18 Haziran 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Emreyesildagy09

Emreyesildagy09 Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Oslo
    öncelikle merhaba bir sorum vardı ben yağ yakma diyetindeyim sporda ypıyorum kardiyo haftada 1 2ye çıkarıcam yakında ama şöyle bi durum var vücudumun ölçülerini aldımbugün 25 çıkar sandım yağ oranı 18 çıktı 3 ayr hesaplıyıcıdan yaptım belim 86 boyun 35 boy 1.85 kilom 76 yaşım 17 göbek göğüs de sarkmalar var dimdik durdugumda göbek yokoluyor oblikler gözüküyor az öne eğilince şişman birıi gibi gözüküyorum bu deri sarkmasından olabilirmi geçen yaz spora başladıgımda 105 kiloydum 3 ayda 84 oldum hızlı kilo verdim şuan 76yım yavaş yavaş vermeye çalısıyorum ayda 1 veriyorum hatta 1900 2000 kalori almama rağmen split antremanları yapmayı düşünüyorum o bölgeye fazladan hareket girip sıkılaştırabilirmiyim fullbody yapıyorum şuanlık

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    durusunuzu duzeltince vucudunuzun duzelmesi durus bozuklugunuzun oldugunu gosterir posturel bozuklugu duzeltmeniz daha guzel gorunmesinde faydali olacaktir ama sarkma olarak gorunuyor diyorsunuz sanirsam sorunuzu cok acik sekilde anlamakta zorluk cekiyorum

Sayfayı Paylaş