Yüzme-Fitness

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve glorymoon tarafından 6 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. glorymoon

glorymoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar. Üniversite sınavının yeni bitmesiyle birlikte spora başlayacağım. Şuan boy 1.81 kilo 76 ama göbek, göğüs ve bel bölgesinde yağlanmalar var. Öncelikli olarak bunlardan kurtulmak istiyorum. Bi yandan da vücut geliştirebilirse onu devam ettirmek istiyorum. Etrafıma sorduğumda yarısı sadece yüzmeye git fitnessa gerek yok dediler diğer yarısı fitness dedi. Sizlerin önerileri nedir?

2. hayaletfilo

hayaletfilo Üye

Beğenileri:
    438
    Ödül Puanları:
    73
    Vucut gelistirmeyle birlikte yuzmeylede ilgileniyorum. Temmuz 26'da bogazici kitalar arasi yuzme yarisina katilacagim. Ben haftada uc veya dort gun agirlik idmani bunun yaninda da on gunde bir veya iki agirlik yapmadigim gunlerde yuzme idmani yapiyorum. Yuzme idmanim 45 dk suruyor. Belli bir kas kutlesine sahip olmak istiyorsab yuzme tek basina yeterli degil bence. Agirlik idmaniyla kombine yapmani oneririm. Ama yuzmede belli bir seviye veya amacin varsa agirlik idmanini cok abartma bence. Mesale ben serbest yuzerken eskiye kiyasla arka kollarim ve boynum cabuk kasilip kiramp gitiyor. Bunun yaninda sirt ve bacaklarimda gelisimim yuzmede bana avantaj sagliyor.

U8816 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Sandiegotr

Sandiegotr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bende aynı şekildim 6 ay yüzdüm topladım vücudu 3 aydır fitness yapıyorum ikisi bir arada çok zor benim gibi yapmanı tavsiye ederim Yüzme tamam sağlıklı da vücut yapılmaz

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. glorymoon

glorymoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. ilk olarak hangisine başlamalıyım?

5. Sandiegotr

Sandiegotr Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yüzme ile başlamalısın ama kafana göre yüzme programlı yüz vücudun toparlanınca fitness geç tabi bu benim fikrim sen bilirsin

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş