Yüzden nasıl kilo verebilirim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Devilofdark tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Devilofdark

Devilofdark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle merhaba önceden 2 3 sene fitness ile ilgilenmiş birisi olarak vaktim hiç olmadığından daha doğrusu spor salonuna bile gidecek zamanım olmadığından aradan 3 sene geçmesine rağmen elime dumbel bile almadım ancak başka şehirde kalmam ve tek yaşamam sebebiyle fast food ve kola yi 2 sene boyunca hemen hemen her gün kullanmışımdır ancak şu birkaç aydır yediklerime dikkat ediyorum ve biraz da olsun zayıfladığımı düşünmekteyim ancak yüzden asla kilo veremiyorum aslında fazla kilom da yok ancak elmacık kemiklerim gözükmesini istiyorum marta kadar spor salonuna gidemem ve o zamana kadar yüzden nasıl verebilirim daha önce denemiş veya tavsiyesi olan varmı çok yoğun birisiyim ama diyet programı veya herhangi birşey önerecek varsa şimdiden memnun olurum kilom 75 ve saçlarım baya uzun omzumu fazlasıyla geçiyor ,d vitamini folik asit ve b12 kullanmaktayım bunları göz önünde bulundurarak yardımcı olacak varsa memnun olurum

2. Undefeated

Undefeated Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Öncelikle yüzden kilo vermek diye bir şey yoktur.Vücut bölgesel olarak yağ yakamaz.Sen kilo verir, yağ yakarsın ve zamanla yüzün de zayıflar.Kimisinde kilo değişimi ilk suratta belli olur kimisinde olmaz bu durum da kişiden kişiye değişkenlik gösterir.

3. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaş doğru söylemiş, bölgesel bir zayıflama mümkün değil. Fakat söylediğin gibi beslenmene dikkat ediyorsan çözebileceğin bir şey olduğunu düşünüyorum. Beslenmeni evde yapabileceğin egzersizlerle destekleyebilirsin. İyi şanslar...

4. Devilofdark

Devilofdark Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Onun farkındayım bölgesel olarak verilmez ancak yüzden sadece hatların belli olmasını istiyorum oda 6 7 kilo verdiğimde olabilir ancak biraz 3 4 ayda belli olur ama yüzdeki kasların belli olmasını istiyorum

Sayfayı Paylaş