Yüzde 100

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve batuhanblc tarafından 13 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. batuhanblc

batuhanblc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Futbolcu
    Yer:
    Mekan K.çekmece Ev Kira
    Arkadaşlar Ben hocamın verdigi programın biraz yavaş oldugunu düşünüyorum bana bilgili konuya hakim arkadaslardan ricam Güzel hızlı ve başarı oranı yüzde 100 bi Program vermelerini istiyorum 3x12 setten Kol,Karın,Gögüs Agırlıklı bi program gerçekten vazgeçme durumuna geldim sırf programı begenmedigim için Teşekkürler iyi geceler.

2. Ludendorff

Ludendorff Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    73
    Programdan ziyade sabra ihtiyacın var. Öyle kısa sürede mucize yaratan bir program ya da besin yok, gereken sabrı gösterirsen karşılığını alırsın. Gayret edenin gayreti görülür. Vücudun tamamını çalıştıran dengeli bir program tavsiye edilir ama daha önemlisi bu işin %70 inin beslenme olduğunu bilerek hareket etmek.

3. batuhanblc

batuhanblc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Futbolcu
    Yer:
    Mekan K.çekmece Ev Kira
    Teşekkürler cvp içinde sadece program istiyorum hepsinin bilincindeyim yani ne diyorsanız yapıcamda sadece benim istedigim bi program degil 12 yıllık futbol hayatım var ayak kası calısması mantık dışı geliyor sadece düzenli ve verimli calıscagım bi program istiyorum teşekkürler

Sayfayı Paylaş