Yüz Göbek ve Karın yağı için çözüm

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Akbaboş tarafından 18 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Akbaboş

Akbaboş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar merhaba ,
    21 yaşındayım 176 boy 69 kiloyum.Kilom gayet normalken zamanında hızlı kılo aldıgım ıcın göbek ve gogus yağım var ayrıca suratımda gayet tombul ve 1 haftadır spora gidiyorum toplam 50 dklık bır çalısma yaptı hocam sizce ne kadar surede kurtulurum bu yağlardan ve ekstra neler yapmalıyım lütfen yardım edin.

2. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmeni detaylı yazar mısın?

3. Akbaboş

Akbaboş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabahları normal bı kahvaltı yapıyorum yumurta , peynır falan bı haftadır ekmek falan yemıyorum öglenleri okul yuzunden tavuk şiş , piliç,lahmacun turu seyler yiyiorum ve aksamlarıda meyve türü hafif seyler 6ya kadar.

4. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meyve tüketimini öğlen yap. En fazla ama en fazla 2 adet meyve ye. Bunlardan 2si de çok tatlı olmasın. Yani 2 muz ya da 1 muz 1 şeftali yeme. 1 kivi 1 muz gibi. Meyvelerde fruktoz vardır, yağlanmayı tetikler.

İki İdmandan hemen önce ve hemen sonra kesinlikle meyve yeme. Bazı insanlar jelibon, meyve suyu ya da muz gibi şeyler yer idmandan sonra fakat sen o seviyede değilsin. Senin ilk işin vücudundaki yağı düşürmek.

Akşam her zaman ama her zaman tavuk, balık, et vs yemeye çalış. Hayvansal proetin şart. Akşamdan sonra acıkırsan da lor peyniri tüket 100 gr şeklinde.

İdmandan önce ve idmandan sonra kardiyo yap. Off günlerinin birisinde ise sabah aç karnına git hitt cardiyo yap.

Bu şekilde 3 ay içerisinde olabildiğince yağlanmadan kurtulacaksın. Dediğin bölgelerdeki yağlar tamamen insülin depolaması ile alakalı. Bu yüzden şekeri (meyve dahi) kısmak gerek.
    Vitamin için meyve yerine sebze yemek bu arada her zaman ama her zaman daha yararlıdır.
    Örnekler: Brokoli, Karnabahar, Pırasa, Ispanak vb. Eğer meyveyi azaltıp bu sebzeleri de alamıyorsan multivitamin haplarına yönelmen gerekebilir.

Not: yüz şişmesi ise yağdan ziyade su tutmadan kaynaklı ollabilir. Yemeklere tuz atma, arada sırada saunaya gir. 1 hafta içerisinde geçmezse tuzu eleyeiblirsin. 1 ay içerisinde de yüzünde azalma olmazsa doktora görün. Yüzde öyle büyük bir yağlanma olmaz çünkü. Ödem riski olabilir.

5. Akbaboş

Akbaboş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladım yağ oranımda 15.5 spor hocamın ölcümlerine göre

6. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Fotoğraf gönderebilir misin? Public istemiyorsan özelden de gönderebilirsin. 15.5 yağ oranı cidden az.

7. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Body antremanindan sonra sauna onerilmiyor diye duymustum ?

8. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sebebi neymiş acaba?
    Sauna dediğin şey vücutta su ve ödem tutumunu engeller. Deriyi rahatlatır. Özellikle alkol kullanan ve tuzlu yiyenler için ben zorunlu olarak görüyorum. Ekstra bir amacı varsa bilemiyorum. Ama standart olarak bir sıkıntısı yok.

9. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    Adamin biri bana antremanda kaslar sertlesiyor saunada ise yumusuyor dedi

10. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Kaslarda mikro düzeyde yırtılma olur. Bu ağırlık kaldırıp indirdiğiniz zaman olan bir şey. Yani çalışmayı bıraktıktan sonra bu olay devam etmiyor zaten. Mikro düzeyde yırtılmalar da uyuduğun zaman onarılıyor. İşte kas kütleni arttıran bu yırtılma ve onarım süreci. O yüzden iddia mantıklı değil. Kaslar elbette yumuşar çünkü deri yumuşuyor. Fakat bunun genel olarak kötü bir tarafı yok.

11. underworld.

underworld. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Ant sonrası sıcak değil soğuk lazım.
    Soğuk olmasi kan dolaşımını hızlandırır. Kan dolaşımi da onarımı hızlandırır.

12. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38

Sayfayı Paylaş