Yürüyüş?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Neltharion Earth-Warder tarafından 26 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Neltharion Earth-Warder

Neltharion Earth-Warder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlarım,abilerim,ablalarım yaşıma göre fazlasıyla kiloluyum 15 yaşındayım 1.75 küsür boyum var 96 kiloydum 1.5 ay 1 ay civarı bir sürede 96'dan 91.7 oldum hala kilo vermeye devam etmeye çalışıyorum her sabah ağırlık kaldırıp efor harcamaya çalışıyorum aynı zamanda diyet yapıyorum yaz ayının başında tam olarak diyet yapmıyordum ama yazın başından beri eve ne kola ne fastfood ne cips girdi,sadece 1 hafta önce öğlen yemeğinde babam döner getirdiğinde çok açtım diyetin ilk 2 haftasından sonra 1 tane döner yemiştim o kadar.
    Şimdi biraz fazla uzattım,başınızı ağrıttım kusura bakmayın.Kilo vermek için her gün yürüyüş yapmak ya da illaha yürüyüş yapmak zorunda mıyım? Evde kendimi terleterek efor harcayarak düzenli olarak her gün kilo veremez miyim? Yani yürüyüş kilo vermem için "çok" mu gerekli onsuz olmuyor gibi mi?

2. Neltharion Earth-Warder

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Forum pek canlı değil sanırım.. 4 saattir 1 mesajı bırak görüntülenme dahi yok.

3. Neltharion Earth-Warder

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Flood için kusura bakmayın ama gerçekten cevaplayacak biri yok mu?

Sayfayı Paylaş