wrath06 hydroxycut hardcore X yağ yakımı deneyimi !

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve wrath06 tarafından 30 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Tebrikler 5 cm incelme bence çok büyük başarı. istediğini elde ettiğinde yani 85 olduğunda kısa bi özet yaparsın sanırım geçmişte yaptıklarını nelere dikkat ettiğini yazarak. Çok makbule geçer...

2. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    bende yağ yakımına başlicam ve suplement almayı düşünüyorum multipower l carnitine alıp aynen senin gibi 1 saat koşup 30 40 dk mide ve 20 30 dk çok tekrar az agırlık la yağları yakmayı düşünüyodum ama sana sormak istediğim bişey var hydroxycut hardcore X i neden tercih ettin daha önce kullandınmı bende yag yakıcı bir suplement almak istiyorum 1 kere kullanıcam ve almışken en iyisini almak istiyorum bu konuda yardımcı olursan cok sevinirim :)...

3. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    hydroxycut en iyi yağ yakıcılardan olduğu için tercih ettim l-cartin vs yağ yakıcıların açıkçası pek bir işe yaramadığını düşünüyorum ne de olsa bir amino asit yağ yakımını tetikleyici bir amino asit hydroxycut ise içinde yağ yakımına etken olan onlarca madde var haftada 2 günlük çalışmayla bu oranı yakaladım(ders,okul vs) nedeniyle sana hydroxycut tavsiye ederim hem kampanyadan aldığım için indirimli olmuştu.
    kullanımını biraz farklı yaptım sadece ant günleri kullandım en fazla 4 tablete kadar çıkardım tek seferde

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:55 ----------

koşu,uzay bandı ip atlama bunlar 1 saat zaman alıyordu ve hafif çok tekrar ağırlık antremanında 30-40 dk sürüyordu burada önemli olan nefes nefese bir antreman yapmak:) yağ yakımı açısından.
    Yemek olarak normal kahvaltımı yapıyodum hatta lahmacun tatlı vs şeylerde yiyodum fakat akşam 4-5 oldumu yemeği kesiyodum çayı şekersiz içiyorum 4-5 bardak böyle yani :)

semihus bunu beğendi.
  4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    bende ayın 1 inde hydroxycut ile cardio ya başlicam vücudumda pek yağ yok zaten tamamen definasyon olsun yağsız bi görünüm vs vs olsun diye 1 ay dişimi boğazımı sıkıp hydroxycut ile cardio yapıcam umarım bendeki etki de senin üzerindeki etki ile aynı olurr. birine yarayan başkasına yaramıyabilirmiş öle bi kaç kanı var :):)

5. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Valla maşallahın var. Ben 40 dk koşu yaptım hiit ile karışık. Üstüne 1 saat vücut çalıştım , orta sıkılıkta diyet ile destekledim, banamısın demedi. Bende kilo veremiyorum diye saldım iyice. Sanırım işin sırrı bu hydroxcut'ta. Teşekkür ederim bilgiler için. :)

6. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    kutunun yarısı duruyor hedefime ulaştım gibi üst karın kasları adonis kasları belirdi omuz çizgileri belirginleşti göğüs ortası çizgili duruyor artık 2 kg saf yağ yaktığımda alt karın cıncık gibi çıkar sanırım :) şu an durumdan memnum kullanımı kafama göre yaptığımdn birde hafta 3 gün ant yapabildiğimden kutu uzun süre dayanıyor :)

7. wingman

wingman Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrik ederim arkadaşım.. En son fotoğraflarını koymayı düşünüyomusun? Bir de tavsiyem kan tahlili yaptır karaciğer değerlerine baktır..

8. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    bel 86 cm yalnız bu ölçüyü hdyroxycut la değil no xplode la gördüm hedefim 85 cm di aslında ama 80 cm yeni koyduğum hedef kilom 80-81 arası 2-3 ay önce 94 cm le başladım ve şimdi 86 cm 6 cm daha attımmı tamamdır hdyroxcutın daha yarısı duruyo en az 40-50 servis no xplode var

Sayfayı Paylaş