Winstrol Stanozolol 10 Mg - 100 Tablet yardımm

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve jacobquinine tarafından 20 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. jacobquinine

jacobquinine Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ilk olarak kendimi tanıtmak istiyorum ben 20 yaşında 1.75 boyunda 79 kiloyum 1 senelik aradan sonra spordaki 2.haftam spor salonuna yazılırken salon hocasına 4 aylık bir sürem oldugunu ve bu süreden sonra kıbrısa okumaya gidiceğimi ve 4 ayı iyi bir şekilde değerlendirerek daha fit bir şekilde kıbrısa gitmek istediğimi söyledim göbek çevrem biraz fazla yağlı ve spora başladığım ilk günden beri clenbuterol - hydroxycut elite ve optimum pre workout kullanmaya başladım salon hocasının tavsiyesiyle hergün düzenli bir şekilde protein ve karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum spora başladığımda kilom 80.7ydi şuan 78.9 bugün hocam yanıma gelerek bana başlıkta belirttiğim ilacı tavsiye etti internetten araştırdığımda steroit olduğunu anladım siz değerli büyüklerim ve hocalarımdan fikir almak istiyorum sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ederim

Bu arada konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim

Son düzenleme: 20 Haziran 2014
    Şafak Bilgili bunu beğendi.
  2. gentleman55

gentleman55 Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    anabolik steroidler bölümüne açman lazım,kaç mg alıcaksın ona göre testosteron baskılar winstrol,ilacı bıraktıgında başladıgın yere dönersin

3. jacobquinine

jacobquinine Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kaç kapsül alıcağımı falan daha söylemedi sadece ilacı önerdi ve bana alırsan 100 tabletten sonra kemik gibi olursun dedi o kadar etkili mi sizce o kadar aradan sonra 1-1.5 aylık spor zamanından sonra kullanmam doğru olur mu

Sayfayı Paylaş