Whey'in Yanına Hangi Supplementi Almalıyım?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Creatine tarafından 12 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Elimde şuan scitec bcaa ve kreatin var. Optimum Gold Standard Whey alacağım yanına da 60 70tlye bir supplement daha almak istiyorum.
    Aklımda tribulus, fish oil, glutamine var. Yaşım 16. 7 aydır spor yapıyorum. 7 aydır Bulk yapıyorum ve daha da birkaç ay devam edeceğim bulka.
    Tribulus bildiğim kadarıyla testosteron üretimini doğal yollarla arttıran bir supplement. Benim yaşlarımda testosteron üretimi üst seviyelerde oluyormuş ben tribulus kullanırsam etkisini hissedebilir miyim yoksa boşa para israfı mı olur?

2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    16 yaşında olduğunu düşünerek ben tribulus'un gereksiz olacağını düşünüyorum.
    Aslında pump ürünlerinden birini önerecektim, fakat onlar da 18 yaşından önce çok tavsiye edilmiyor.
    Bence natures supreme ya da supradyn multivitamin alabilirsin. Yaşını da düşünerek multivitamin senin için çok daha iyi olacaktır.

Bu arada kafanı çok karıştırmış olmak istemem, fakat eğer optimum whey'i halen almadıysan o paraya daha uygun aynı kalitede veya daha iyi protein tozları tercih edebilirsin.

İyi antrenmanlar.

3. sinful

sinful Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Legolas selam ;

Malum yükselen partilerden dolayı protein tozlarının fiyatları ciddi arttı . Önerebileceğin fiyat performans ürünü protein tozu nedir ?

4. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Önereceğiniz marka var mı? Optimumu markasının güvenilirliği, en çok satan protein tozu olduğu, içeriği ve aynı zamanda servis sayısı da iyi olduğu için seçtim. Bana uzun süre gidecek,değerleri de iyi olan bir protein tozu arıyorum.
    Pump ürünü olarak pre-workout ve noxlardan mı bahsediyorsunuz? Yanına 60 70tl lik bir ürün almak istiyorum. Sanırım bu fiyata yoktur pump ürünleri. Beta Alanine nasıldır? Pump artışı sağlar mı?

Son düzenleme: 12 Eylül 2018
  5. Creatine

Creatine Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Up glutamine mi tribulus mu fish oil mi?

6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Henüz alıp kullanmadım, fakat ihtiyacım olur olmaz alacağım toz budur:

https://www.supplementler.com/urun/supplementlercom-whey-protein-2000-gr-8349

Bunun dışında Hardline veya Scitec tercih ederdim. Geç cevap için kusura bakmayın.
    --- Mesaj birleştirildi, 14 Eylül 2018 ---
    Bence Beta alanine vb. ürünleri alma. 18 yaş altına çok tavsiye edilmiyor. Bence multivitamin almayı da gözardı etmeyin derim.

Önerdiğim protein tozunu yukarıya ekledim. Bir üst mesajımdan bakabilirsiniz. Geç cevap için kusura bakmayın.

Sayfayı Paylaş