Weight Gainer 1850 Hakkında yardıma ihtiyacım var .

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve emclord00 tarafından 5 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Merabalar abilerim hocalarım dostlarım :) , bu forumu uzun zamandır takip ediyorum kilo sorunu yaşamaktayım bu sebeple Hertürlü sağlık kontrolunden ( parazit testi hariç ) Diyetisyen kontrolunden geçtim fakat fayda etmedi . En son olarak internette araştırarak ve bu forumdaki konuları görerek Gnc den 2 kutu bahsettiğim üründen aldım . 17 yaşındayım çok sık yemek yedğim halde kilo alamıyorum 55 kiloyum şu an tam olarak . Boyum ise 1,87 ve benim en az 80 kiloya ulasmam lazım . Acelem yok sabır ve emekle olacak herşey gibi farkındayım . ama seneler sürsede hedefe ulasmak için elimden geleni yapmak istiyorum . Her neyse konuya dönecek olursam ben bu ürünü nasıl kullanacagım hakkında kararsız kaldım . İnternetten araştırdım burdaki yazıları okudum . Hep şu şekilde anlatılmış 3 ölcek = (400gr) 750 ml Süt ile karıstıralarak günde 3 öğün . Malesef ben bu anlatımdan hiçbirşey anlamadım . bana kullanan biri detaylı olarak anlatabilir mi ? yanlış kullanmak istemiyorum . İçinden kasık gibi birşey çıktı büyük baya . 50 den 250 ml ye kadar bi ölcek var . ama gram falan yazmıyo . Neyi nasıl yapmalayım süt 1 bardakmı olacak bi detaylı olarak anlatırsanız cok memnun olurum :S Bu arada belirteyim yaz nedeniyle 2 ay spor yapmadan kullanıcam bu ürünü amma ve lakin dumbell lar var 10 ar kiloluk . Bu forumda resimli olarak ev ortamında nasıl calısılır anlatılmış kurallara uyarak onları kullanıyorum şu an . 2 ay sonrada ürüne devam edip salona yazılcam . Bana yardımcı olursanız cok memnun olurum , teşekkür ederim (konuyla ilgili net bilgiye sahip kişiler yardımcı olursa sevinirim yanlış kullanmak istemiyorum tekrar teşekkür ederim iyi forumlar)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:27 ----------

Yardım edecek yokmu ? ümitliydim .

Son düzenleme: 5 Temmuz 2011
  2. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Hala bekliyorum . Ykmu yardım edicek ?

3. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri: