Weider Super Mega Mass 2000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,0%
  3. başarisiz

2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. body2

body2 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaşlar mega mass ile weider premıum whey nasıl kombine edilir sonucu nasıl olur?

2. asetin

asetin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar... amino 2200 ile kullanımını tavsiye eden var mı?

3. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Normal beslenmeyle günlük harcadığınız kaloriyi alıyorsanız gainer ek kalori olacağından kilo aldırır. Kilo almanın yolu günlük harcadığından biraz fazla kalori almaktır. Kilo aldığınıza göre alıyorsunuz. Bu durumda sadece antrenman günlerinde de alabilirsiniz. Daha hızlı olsun diyorsanız normal günde de alabilirsiniz. Türkiye'de malesef hala çok pahalı bu ürünler :mad: Genç yaşlarda hızlı metabolizma gibi sebepler çoğu kişide kilo almayı çok zorlaştırır. Gainer ürünlerinde belirtilen servisler bence de zaten çok fazla. Çok satmak için vs... Kiloyu göbekten almak isteyenler istediği gibi kullanabilir. 2 çikolatada bile 1 sürü kalori var. Kas uzun zamanda olur :) Sağlam beslenilmeli, ek besinler sadece az 1 miktarı karşılamalı.

4. Kum Torbası

Kum Torbası Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aklima bir soru takildi arkadaslar.Cahillik ettim bu urunun 3kg ini benim icin buyuk bir miktar olan para karsiliginda aldim.

Bu urunun 100 graminda :
    363 kcal
    69 gram karbonhıdrat
    30 mg c vıtamını

Iki adet muzdada yaklasik 100 gram oluyor:
    210 kcal
    54 gram karbonhidrat
    20 mg c vitamini

Bu urun sonucta Gainer ve kilo almak icin aliniyor ama bu urunun 100 gramindaki besin degerleri nerdeyse 2 adet muzda olan besin degerleri ile ayni.Sonucta ben bu urunu kullanacagim zaman 2 tane muz yesem ne farki var?Bu urune niye bu kadar para vermek zorundayim?

5. Kum Torbası

Kum Torbası Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    16 gun olmus bir bilen yok mudur?

6. Ultimaniac

Ultimaniac Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    bir 3kg lik kutu bitirdim ilk kullandığım bi supplement olarak istediğimi aldım düzenli yemekle birlikte bir ayda 6kg civarı kilo aldım (yalnız düzenli yemek derken hem düzenli yedim hemde eskisinden çok çok fazla yedim:) ) geceleri yatmadan önce sütle karıştırıp içiodum sonraları öyle yapınca bi bobrek ağrısı yapmaya başladı bende biraz araştırdım ve kalsiyum birikmesinden olabileceğine karar verip sadece su ile içmeye başladım ve günlük içtiğim su miktarını artırdım güzel bi ürün ben tavsiye ederim parası olanlara 150 tl ye almıştım...

7. megamass4x2

megamass4x2 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar mrb megamass 4000 satıyorum ingiltereden getitiriyorum son kullanması 2011 çilekli... sadece 340tl ilgilenen arkadaşlar olursa 0506 260 93 25 tşkler

8. MAF1903

MAF1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bende mega mass 4000 kullanıyorum ama mıxer le karıstırdıgımda cok köpürüyor,urunun yarısı neredeyse köpük durumuna geliyor.bende köpüğünü döküp kalan sıvıyı içiyorum.ilk defa bu urunlerden kullanıyorum acaba bu kadar köpürmesi normalmı? ve daha etkili kilo almak için mega mass ın yanında proteını nasıl kullanabılırım?

9. ozersan

ozersan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Kendim kullandım bir faydasını göremedim.Siz kullanın belki görürsünüz.Kutusu güzel Hardline progaineri mega mass kutusuna koydum daha kullanışlı oldu.Malum proganier 4.5 kg bildiğimiz boya kutusu.

10. xtrafrozen

xtrafrozen Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Ürün içerigi tartısılmaz.. Muzlusu (yazılanların aksine) bana gayet hafif geldi.. Tavsiyedir.

11. Thetefo

Thetefo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    megamass 2000

arkadaşlar şuanda bu ürünü kullanıyorum fakat kafamı karıştıran birşey var
    karbonhidrat değeri 63 gr yazıyor bunun 44 gr ı şekerden karbonhidrat diyor.Şekerden bu kadar karbonhidrat almak faydalı mıdır ?

12. osman hakkı

osman hakkı Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar boyum 1.75 kilom 63 spora 2 hafta önce başladım ama hızlı bi şekilde kilo almak istiyorum spora başladığımdan beri 1.5 kilo aldım hiçbir ilaç kullanmadan ama dediğim gibi hızlı kilo almak istiyorum şöyle bi 70-72 yi bulsam süper olurdu sizce multipower hyper mass 3000 mi alayım yoksa weider super mega mass 2000 mi cevaplarınızı bekliyorum yoksa başka bi makamı önerirsiniz ?

13. TAY-TAY

TAY-TAY Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    4aydır idmanını yapıyorum ve 2 aydır muscletech nitro hardcore kullanıyorum.Belirli bir yol aldığımı düşünüyorum Fakat, kilo alma ( yağsız ) konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bu ürünü muscletech nitro ile kombine etme imkanım varmıdır ? yoksa sırf weider super mega mass kullanmam yeterli olur mu ? boy 1.74 kilo 68 Kilo

14. skype91

skype91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben 2 aydır düzenli olarak spora gidiyorum. 1.77 boy - 57 kiloyum. Kilo almama yardımcı olarak Gainer almaya karar verdim. Multipower nutrition mass gainer Ve multipower nutrition weight gainer
    arasında tereddütte kaldım. Mass ile weight arasındaki fark nedir ? hangisini almalıyım. teşekkürler.

15. joobell

joobell Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    teknisyen - müzisyen
    Yer:
    bursa
    7 kg kullandım. 250 gram almadım. normal beslenme ile 70 kiloydum artı olarka her gün iki sefer mega mass kullandım 7 kilo bitti 250 gram almadım. Gelde ilaç kullanma =)

16. MertKorkmaz

MertKorkmaz Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    2 ay kullandım 6.5 kilo aldım tadı da çok güzel çilekli tavsiye ederim kesinlikle

17. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    urunu yaglanma yapıyor bunun yerıne mega mass 4000 yada allstars volutech alın derım cokdaha ıyı sonuc alırsınız

18. el-nino

el-nino Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    ürünü yeni kullanmaya başladım, en kısa zamanda kilo değişimlerini aktaracağım.

19. ilkayerguden

ilkayerguden Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Edirne
    önümüzdeki ay bende düşünüorum

20. Lazlord53

Lazlord53 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Paramedik
    Yer:
    Rize
    Weight gainer mi whey protein mi?

Benim sormak istediğim bir konu var. Aşırı yemek yememe rağmen kilo alamayan bir kişiyim. Doktora başvurdum fakat hiçbir kötü şeylere rastlanmadı. Troidlerim hızlı çalıştığından boyuma veriyomuş kilo alamıyomuşum. Ama öyle olsa guatr hastası olurdum neyse. Daha önce salona gittim supplementsiz bir ayda 2 kilo aldım farkedilir derecede vucüdüm gelişti. Ama hocam kaslarımın tamamıyla yağsız olduğunu söyledi. Benim weight gainer kullanmamı söylemişti. Salonu bıraktım okul vs vs yüzünden. Şimdi ise tekrar başlayacam ama evde. Krom plaka ağırlık aldım. Ya uzun sözün kısası diyeceğim odur ki hacim almak için ilk weight gainer ile mi whey proteinle mi başlasam daha kısa sürede hem kilom hemde kas kütlem artar. İlk başlangıçta whey alınması doğrumu? Boy: 1.80 Kilo: 65..bench_O

Sayfayı Paylaş