Weider Super Mega Mass 2000

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

94,0%
  2. orta karar

4,0%
  3. başarisiz

2,0%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 59 üye.
  1. turil

turil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bu urunleri illaki body sporunu yapanlarinmi kullanmasi gerekiyo yani ben spor salonuna gitmedende bu unrenleri kullanarak kilo alabilirmiyim acaba.........

2. U.F.U.K

U.F.U.K Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Istanbul
    Kilo alirsin ama spor yapmadan kullandigin icin kas kutlesini arttirmaz ve yaga donusur.Sonuc olarak istenmeyen turden kilo alirsin.Sporla beraber kullanirsan kas kutleni arttirarak kilo alirsin.

3. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    burası ürün yorumlarının yapıldığı bi başlık ama yinede cevap veriyim

alırsın ama bu sporcuların sevdiği türden bi kilo alma olmaz

ama aşırı zayıfsan biraz yağlanma senin için sorun olmaz kaburgaların sayılmasın yeter :D

bu üründe senin işine yarar dier kilo aldırıcılarda

4. motorhead

motorhead Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ekonomist
    Yer:
    istanbul
    herkese merhaba,
    2000'e bende yeni başladım.1 hafta kdar oldu. tek kullandığım ürün bu değil.amino asit ve protein tozlarıyla da desstekliyorum...şimdilik memnunum...Ben bu ürünü sadece antrenmanlardan 1.5 saat kadar evvel alıyorum.
    Kullanımında 3 yemek kaşığı deniyor. Yalnız bu yaklaşık (eğer kaşık tepeleme dolu olursa) 45 gr. kadar olmaz mı?

5. maritory

maritory Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mesajın aynısını yazdım buraya.. kesinlikle yararlı oldu 3-4 kilo aldım.. ama KESİNLİKLE daha iyileri var.. eğer ucuz almak istiyorsanız ..bence birebir.

6. Ronn_gustaw

Ronn_gustaw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaşlar benim bir kaç sorum olucak

weider mega mass 4000 almayı düşünüyorum ve hesaplarıma göre yaklaşık 2 ayda istediğim kiloya varabileceğime düşünüyorum peki ben bu 2 ayda istediğim kiloyu aldım diyelim bundan sonra tekrar weider mega mass 4000 kullanmama gerek var mı onu sorucaktım bi de arkadaşlar nasıl kullanılacağını yazarsanız sevinirim ilk sayfada vardı ama anlamadım bilgileriniz için teşekürler

7. qadir

qadir Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Zaten megamass 4000 adale olarak kilo almakla beraber sana gerekli olan enerjiyide çok güzel şekilde sağlayacaktır.
    istediğin kiloya ulaştıktan sonra dewamlılık gibi bir sorunu olmaz.ama şunu söylemeliyim sürekli kullanırsanda her kullanımda kilo alacaksın diye bir şart yok.
    megamass 2000 we 4000 i defalarca kullandım kimizaman 5-10 kilo arası aldım bu kilo alımı kullanım bittiği ayda dewam ediyor.bunula birlikte zaman zaman kilo alamadım ama adele oranım arttı we gerçek anlamda iyi antrenmanlar çıkarmamaı sağladı.
    Kaliteli bir ürün megamass belirgin bir kilo alamasanız bile adale kazanıyorsunuz we süper enerji kaynağı.
    tawsiye ederim paranızın karşılığını sonuna kadar alıyorsunuz.

8. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    walla bu ialcı ilk kullandığımda baya işe yaradı ama şuan ikinci kez kullanıorm bir işe yaramıor tabi haklı olarak sadece kullanırsan kg alamssn dcksnz ama iştahda çok kesior:d ilk başlarda da iştah kesiordu ama inegöl köftesine hayır diemiormdum ama şimndi inegöl yağlı ve yiyemiyorum..kısacası bu ürün iştah kesior..

9. drenkromz

drenkromz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    BURSA
    arkadaslar ben bu urunu kullandım ve urun bittginde 4 kilo daha fazlaydım.ancak ben tavsiye etmiyorum cunku sute karıstıgında icindeki seker kristalleniyor ve sute seker karıstırmıs hissi yaratıyor. bence 145 liraya cok daha iyi urunler alınabilir.ancak 4000 bundan cok farklı bir urun .. tek kelimeyle harika.

10. barkot

barkot Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bu ürün bi dünya para ah amerikada olmak wardıııı :(

11. bambamm

bambamm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HANGİSİ ??

Arkadaşlar ben bi gainer almak istiyorum ama alıcağım marka belli diil burda yazılanlara göre en ii olanları ALL STAR GAIN TECH,,WEİDER MEGA MASS 2000,,WHEY GAİNER 2,,UNIVERSAL NUT GAIN FAST3001.Bunlardan birini almak istiyorum ama hangisi kararsız kaldım.salonda hoca multi power die tutturdu ama güvenmiyoruım kazanç sağlamak istiyo olabilir bide hard line dio ama ben büyük harflerle yazdıklarımdan birini almaya niyetliyim yardımcı olursanız sevinirim..

14 Aynı sorunuzu birden çok yere yazmayın. Biraz sabırlı olun. Kurallara uyduğu sürece cevaplanacaktır.

Diğer mesajların silindi, tek bir yerde sorman yeter /Sarc

12. Beterart

Beterart Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Re: HANGİSİ ??

forumda istemediğin kadar cevap var bu konu hakkında :) bende forumdaki tecrübeleri bir araya getirip weider markasını aldım bakalım kullanmaya yarın başlıycam sonuçlarını burrdan bilrdirim

13. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    adamin birinde gobek yapti bu mega mass, kilo aldirmadi bildigin bira gobegi gibi sadece karni cikti, tabi yanlis kullanmis da olabilir ama duzenli idman yapan birinde oyle olmamasi gerekirdi sanki, bence ultimate gain fast en iyisi...

14. Whiplash

Whiplash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    1 yıl içinde 3 kez mega mass 2000 kullandım 4 er ay arayla 57 kiloyla basladım spora 72 kiloya ulaştım şimdi sadece potein tozu creatine glutamine ve nox 3 kullanıyorum kombine edince işe yarıyo

15. hard_AngeR

hard_AngeR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    2kg ne kadardır bılenvarmı acaba ??

16. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    arkadaslar antremandan önce ve sonra olmak üzere bu ürün kullanirken whey proteinle ikisni bir mikserde karistirip icsek olurmu.yoksa tek tek dahami iyi olur...karistirinca agir gelebilirmi acaba vücuda.migde bulantisi falan gibi

17. kaanizmengellenemez

kaanizmengellenemez Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar ilk postumu atiyorum ,henüz forum açmak için iznim yok sanırım,

weider multipower ve gnc nin gainer ürünlerini 5-6 kez kullanmışımdır,

bence en mantıklısı mutlipower; kullandığımda 2 haftada 5 -6 kilo arasi kazancım olmuştu,

şuan fiyatlari ve daha kolay bulunması nedeniyle GNC ürünlerine geçtim,yeniden spora başlayacağım;

gerçekten GNC ler yetersiz mi ? fikirlerinizi alabilir miyim ?

18. tege

tege Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    salonda spor hocalarım çok metetti aldım kullanımında kendi kaşığıyla 1.5 kaşık atın yazıyor ama atılmıyor şeker tadından içilmiyor sütü yarım litreden yada fazla atarsan azalma oluyor şeker tadında kilo olarakta bünyeye göre degişebilir bana fazla bi etki yapmadı daha yarıda oldugunuda söyliyim

19. canataka2008

canataka2008 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    ebay dan 5,5 kg getirttim 2 kg kadar kaldı....henüz bir faydasını görmedim...

20. mayk

mayk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar ben 7 aydır bu sporu yapıyorum boy 172 kilo 71 spora başladığımda 69 kilo idim ve maalesef 7 ayda ikikilo alabildim mega mass 2000 e başlamak istiyorum tek sorum hergünmü yoksa sadece antraman günlerimi alacam bu arada haftada 4 gün antraman yapıyorum

Sayfayı Paylaş