Weider Giant Mega Mass 4000 7 kg

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

90,2%
  2. orta karar

6,7%
  3. başarisiz

3,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 144 üye.
  1. perfarator

perfarator Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    KIRTASİYECİLİK
    Yer:
    ÇANAKKALE
    arkadaşlar şimdiye kadar hiç gainer kullanmadım ve zayıf birisiyim protein tozuda kullanmıyorum bbyi 8 aydır yapıyorum ve hem protein tozu hemde gainer kullanmak istiyorum zor kilo alan bir tipim.protein tozunu %100 optimum whey gold standartta karar kıldım onun yanında gainerde kullanmak istiyorum bana hangi gaineri önerirsiniz

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    eğer maddi durumun iyiyse mega massı tercih et derim yağ oranı çok az olduğu için.daha uygun bir gainer istiyorsan hardline progainer iyi olur kalitesini ispatlamış bir ürün kullanıpta memnun kalmayan görmedim.tabi bunların yanında beslenmenede dikkat etmen gerekiyor.meraktan bişey sorucam 8 ayda supplement kullanmadan kaç kilo aldın?

3. java

java Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    adanalı çocuk bende adanadayım nasıl almayadan getirtiyorsun??? bende kas kütlesi gelişimi tık diye durdu ya :( hedef bide jay cutler gibi olmak yani..... daha arnoldun 20 yaşındaki haline gelemedim daha yaaaa offfff offffffffff yaşım 18 şu an arnoldun 20 yaşındaki halini yakalamak için şu 2 sene çok sıkmam lazım.......ben saf dana etine acayip parayatırıyordum artık kas kütlesi durdu..... bende şimdi bu tarz ürünlere yönelmeyi düşünüyorum......sen almanyadan nasıl getitiyorsun ?????? bu ürünü

4. gregorsamsa

gregorsamsa Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    bu ürün türkiyede 7 kiloluk paketlerde satılıyor. bodybuilding.com da bulduğum weider 4000 ise 9,85 libre yani yaklaşık 4.5 kilo yapıyor. ben mi bir hata yapıyorum yoksa bu 4,5 luk sadece amerikada mı satılıyor?

5. Ucakci_J

Ucakci_J Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar ben universal gain fast kullanmayı düşünüyorum kilo almak istiyorum bana ne önerebilirsiniz gain fast idealmi?

6. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ya hangidsi kiloaldırıyor ve
    bende normal beslenmede karbonhidrat kalori acıgı var
    sizce yararlıo olurmu?

7. hayalet_yargic

hayalet_yargic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    eger diyosaniz kilo alamiyorum bu urunu mutlaka kullanin ve farki görun gercekten adamlar hakkini vermis verilen paraya degiyo dogrusu

8. C4N

C4N Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    0
    Selam, ya her zaman kafama takılmıştır. Bu kilo aldırıcılar yağ olarak mı kilo aldırıyor? Yani çok ince vücut yapılı olan arkadaşlar için midir? Ektomorf gibi? Ben protein tozu, kreatin, glutamin kullanıyorum arada protein tozu yerine amino asit oluyor. Yani bu kilo aldırıcıyı kullanmalımıyım hiç denemedim?

9. TurkishIron

TurkishIron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Almanya
    arkadaslar bu gaineri günde iki defa mi almak lazim ben mesella 1.78 70 kiloyum bundan günde kac gr almam lazim bide bunu kullanirken yaninda protein tozu gerekiyo eger gerekiyosa bunu mega mass 4000 ile karistirip mi icecem yoksa ayri ayri mi?

10. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    universal gani fast en kralıdır
    burda neden yok anlamadım ama bana kalırsa onu gecemez
    bu ürün de sık kullanılmalı paranız yoksa bulaşmayın

11. Ominous

Ominous Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    4.5 luk sadece amerikada satılıyor. ben ebay den aldım yaklaşık 1 ay önce ptt bugun yeni getirdi. combine etmek için CFM whey almıştım ama whey çoktan yarılandı bakalım nası etki edecek inşallah anket bitmez o zamana kadar.

12. Ominous

Ominous Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bugun 2 hafta bitti gibi off oldugun 2 gun kullanmadım ürünü
    toplamda 4 gun kullanmadım yani. şu an için yaklaşık 2 kilo aldım gunde 3 öğünü geçemediğim için çok fazla bi etki değil ama 2 kilo 2 kilodur .:)

13. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    sonunda mega mass 4000 aldım tekrar kilo alma çabası vermeye başlıyorum kullandıktan sonra yorum yazıcam

kilo henüz 63

14. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Bende var o 9 civar lbs olanı, 2-3 porsiyonluk bir şeyi kaldı. Arkadaşımındı, üstüne yatmıştım o bodyi bırakınca. Gainerlar ile pek aram yok ama tadı çok güzel hehe.

15. mertarif

mertarif Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ist
    merhaba arkadaşlar. amerika orijinli alışveriş sitelerinden gainer almak istiyorum. orada çok daha uygun fiyattta bu ürünler. bu yolla temin eden varsa yardımcı olabilir mi. denedim ama başaramadım.

16. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
  17. Azazel

Azazel Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    Buna bu kadar para bayılacağıma Prolab N-Large II alırım, yanına da Whey koyarım. Şahsi fikrim bu yönde.

18. cruzz07

cruzz07 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben sanirim bu konuda sizlerden daha sansliyim.suan amerikada yasamaktayim ve inanin burdaki fiyati 52 dolar:)turkiyede malesef hersey de oldugu gibi bu tarz urunlerde cok pahali.

antalya_07 bunu beğendi.
  19. jokester

jokester Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum gerçekten bilgi paylaşımı açısından başarılı bir çalışma yapılmış. benim kilo alamama gibi bir problemim var araştırmalarıma göre mega mass 4000 iyi bir kilo aldırıcıymış 1.80 boy ve 61 kilodayım spor yapmıyorum şuanda tavsiye edermisiniz bana bu ürünü kullanıp 2 ay sonra spor yapmayıdüşünüyorum cevap yazarsanız sevinirim

20. ALPEREN

ALPEREN Özel Üye

Beğenileri:
    470
    Ödül Puanları:
    0

Bu ürünler, sporcu ek gıdasıdır. Spor yapmıyorsanız önermiyorum. Spor yapmadan bu ürünleri kullandığınızda, içerisindeki maddelerin değerlerinin yüksek olmasından ötürü vücuda fazla gelebilir...

Sayfayı Paylaş