Weider Giant Mega Mass 4000 7 kg

Konusu 'Kilo Aldırıcılar' forumundadır ve saydam tarafından 11 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

 1. çok başarili

  90,4%
 2. orta karar

  6,7%
 3. başarisiz

  2,9%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 140 üye.
 1. Thurin
  Offline

  Thurin Üye

  Katılım:
  14 Mart 2015
  Mesajlar:
  18
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Bay
  Teşekkür edilen "13" mesaja sahip Freedom hakkında da işlem yaptır bi zahmet.

  Freedom, zaten anlasaydın böyle bir cevap veremezdin. Bu nedenle parmaklarımı, zihnimi yormuyorum sana tekrar cevap yazmayacağım.
  --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2015 ---
  Sevgili Azazel inan bana çok güldürdün beni :) Cidden teşekkürlerimi sunarım :) Bazı mesajlarına denk geldim... Düşüncelerinle ters düşen birilerini karşı tarafın yorum yaptığı ürün yelpazesinde bulunan bir "satış personeli" olarak damgalamayı adet edinmişsin. Bence kesinlikle bu takıntından vazgeçmelisin. Çünkü bu ciddi bir problemdir. İnsanları yaftalamadan da düşüncelerini aktarabilirsin sevgili azazel. Birilerini bu şekilde yaftalaman ne yazık ki savunduğun düşünceleri kuvvetlendirmiyor. Belki birilerini etkileyebilir fakat en azından bu sitede ve bu başlık altında etkileyebileceğin kişi sayısı ortalama 120'dir... Buna karşın etkilemekte zorlanacağın yahut etkileyemeyeceğin kişi sayısı ise 1300. Sanırım bu başka çemberde değerlendirdiğinde de sana güzel bir yanıt kalitesindedir.

  Benim herhangi bu minvalde herhangi bir şekilde ve herhangi bir düzeyde herhangi bir kurum kuruluş ile zerre alakamın olmadığını sana anlatmak zor. Çünkü bu derece yargını kırmak savunduğun düşünceye aşık olmana paraleldir. Bu da durumu oldukça vahim ve zor hale getirmeye yetiyor. Kaldı ki ne söylersem söyleyeyim, objektif bakmak ve gerçekten anlamak istemek gibi bir niyetin yok. Kendi söylediklerine saplanmış, kurgularınla insanlara yıkıcı konuşmalarda bulunuyorsun. Ürün detay, ürün hesaplama kısmını ben geçtim. Çünkü bariz, açık ve net bir şekilde izah etmeme rağmen hala daha nereden saldırırım da nakavt ederimin derdindesin.

  Dostum, rahat ol... Birisi bir ürünü senin savunduğun gibi savunmak istediğinde o kişi o ürünün satışını gerçekleştiren olmuyor. Keza hepimiz senin gibi düşünseydik eğer mümkündür ki senin " savunduğun ürünlerin satışını gerçekleştiren " birisi olduğun kanaatine varırdık. Bilmem anlatabildim mi ?

  Yukarda kısmen değindiğim gibi, elbette verim alamayanlar olabilir. Fakat bu başlığın ikinci niteliksel durumu "oy verme" durumudur ! Ve eğer zahmet edip oy istatisğine bakarsan neticeyi rahatlıkla görebileceksin.

  Yanlı baktığın için, verdiğim basit karşılaştırma ve istatistik niteliğinde ki oranları algılayamıyorsun, algılamamaya endekslenmişsin. Oysaki çok nettir. Tekrar yazdıklarımı okumanı tavsiye ediyorum.

  Evet, Weider ve Optimumu her açıdan gelmişiyle geçmişiyle değerlendirerek kıyaslamaya değer bulmak inan bana komiktir. Bu demek değildir ki Optimumun kötü ürünleri vardır. Sahi kullanmayan varmıdır goldunu optimumun ? Yoktur sanırım. Bende kullandım, sıkıntı yok :) Progainer da kullandım :) 5 kilo aldırmıştı...Ara verdiğimde bana 1.5 kilosunu bırakmıştı. Üstelik ürün kullanım tavsiyesine uymamama rağmen ! Kilo aldırdımı ? Aldırdı...Belki ara vermeseydim aldıklarımın çoğunu vermezdim de. Serious mass, Dymatize, bsn aldırmazmı ? Niye aldırmasın yahu...Güzel güzel aldırır üstelik :) Her ürünün tavsiyesine uymayabilirsiniz...Weiderı da yarım ölçekle idare edebilirsiniz yani 100 gün idare edebilecek şekilde...Ve iyi de kilo alırsınız. Peki sonuç ? Sonuç yok, bunu her ürüne tatbik edebiliriz. Ve verişmde alabiliriz.

  Sıkıntı bunlar değil, sıkıntı senin takıntılı tavrın ! Sorun senin düşmanca tutumun, sorun senin insanların iradelerini etkilemeye çalışman. Yazıktır, günahtır sevgili azazel. Bırak insanlar denesin görsün. Seni şaha kaldıran ürün bir başkasına sıfır etki edebilir. Neden yardım almak amacıyla siteye giren insanların iradelerini "yetkili mercii" gibi etkilemeye çalışıyorsun saldırgan tutumunla ?

  Dymatize Dymatize diyorsun ! Kullanan arkadaşım mide rahatsızlığı geçirdi örneğin... Hastaneye kaldırıldı...Barsakları altüst olmuştu. Buna ne diyeceksin ? Fakat yine yakın başka ortak arkadaşımızda bu tür sıkıntılar olmamıştı. Peki sonuç ? Sonuç şudur sevgili kardeşim ; her ürün bünyeye göre etki farklılıkları gösterebilir. Ve belkide sen ürünün çok iyi gelebileceği, metabolizmasının çok rahat kaldırabileceği ve benimseyebileceği bir ürünü saldırgan umarsız alalade bir şekilde eleştirerek engelliyorsun ?

  Bunu yapma. Bu siteye üye olmam sırf sana yanıt yazmak istememdendir. Hani sormuştun ya daha önce küçümseyerek, yeni üyesin sen öyle iki mesajla olmaz bu işler diyerek. Bu beni güldürmüştü. Çünkü bir insanın kapasitesini, birikimini siteye yazdığı mesaj oranıyla ve üyelik tarihiyle değerlendirmen senin ne kadar dar görüşlü olduğunu göstermişti.

  Bir eleştiri yaparken yahut tavsiyede bulunurken yıkıcı olma. Basittir bu çember. Dersin ki ; ben bu ürünü kullandım ve verim alamadım. Spor geçmişim ve bazı özelliklerim şunlardır diyerek sıralarsın ve eklersin, verim aldığım ürün şudur. Budur işte yapıcı ve gerçekten yardım etmek isteyen bir insanın eleştirisi ve tavsiyesi. Mega mass ben kilo aldırmak için varım başka gayem yoktur demiyor ki zaten. Fakat bir serious mass'ın yegane amacı budur ! Kilo aldırabilir sana çünkü daha yüksek karbonhidrat değerine sahiptir. İçerdiği karbonhidratın ne tür olduğu yani kaynağı da başkaca bir konudur ürünlerin. Bunu da geçiyorum. Mega mass daha çok denge üzerinde yoğunlaşmıştır, kütle hacim gelişim ve buna paralel kilo alımı gibi. Ve zaten buna endeksli bir içeriğe sahiptir.

  Lütfen Weider kimdir, nedir necidir bu adam diye bir araştırın tarafsız. Neler yapmıştır VG' ye katkıları vs.vs.vs.vb.

  Mr. Olympia demişsin ya, ordan esti bunu söylemekte. Biliyorsun Mr. Olympia adamları diye nitelendirdiğin, Mr. Olympia ile kalıplaştırdığın bu isim Weider'ın eseridir.

  Elbette tarihte güzel işler başarmış liderlerin, öncülerin yaptıkları herşey yahut ardılları başarılı olacak kusursuz olacak diye bir kaide yok. Herkes ve herşey eleştiriye açıktır. Lakin acımazsız olmamakta ve yıkıcı olmamakta fayda vardır. Nacizane önerilerimden birisi de budur, yukarda söylediklerime ek olarak.

  Son kez gelelim Preimum Whey ve Gold a... Yani şimdi bende optimumun diğer tüm ürünlerini ele alıp weider ile aynı kulvarda olanlar ile kıyaslamamı yapayım :) Yapma lütfen şunu. Saldırayım diye elin ayağın dolanmasın birbirine. Şaşırma yolunu. Sakin ol,i güzel düşün. Pozitif ol lütfen. İnsanların paralarıyla, spor yolunda ki kaderleriyle oynama. Daha önce de söyledim ; öneri tavsiye böyle senin yaptığın gibi saldırarak, delirmişcesine laflarda bulunarak olmaz. Tecrübelerini aktarırsın olur biter. Kişi tercihini yapar, her bünye aynı reaksiyonu göstermez.

  Neyse...

  Şimdi güzel kardeşim...Gülünç olma lütfen...Preimum Whey içinde bulunan protein miktarı nedir ? 23 gr. Sana diyor ki 100 gr. Protein için aminoasit profili. Bu ne demektir söyleyeyim ; 23 ü 4 ile çarparsın "ortalama" 100 gram yaparsın. Bu da demek oluyor ki verdiği değerleri 4'e böleceksin. Bu kadar basit. Bu durumda aşağıda iki ürünün de 1 servisinde bulunan Bcca değerleri vardır. Arada ki fark mühimdir. Diğer birkaç whey ürününü de kıyas için koyuyorum ki fark idrak edilsin iyice.

  Olimp
  Lösin : 2800
  İzolosin : 1700
  Valin : 1500
  ----------------------

  Multipower -
  Lösin : 2350
  İzolosin : 1450
  Valin : 1250

  ------------------------
  Optimum Gold :
  Lösin : 2531
  İzolosin : 1573
  Valin : 1422
  ------------------------
  Preimum Whey :
  Lösin : 2800
  İzolosin : 1700
  Valin : 1600

  ------------------------
  Üstelik senin şu aman yahu ek olarak alırım ne var ki dediğin 2 gr saf formda glutamin içeriyor. 5 gr. glutamin reptitleri dışında. Ve %20 izole wheyden oluşuyor.
  Bunun dışında Preimum whey'in 100 biyolojik değerine karşın goldun bu minvalde oranı kaçtır ?

  Yani şimdi aziz dostum, örnek olarak gösterdiğim bu ürünlerden preimumu kullandığında süpermen, Multipowerı kullandığında clark kent olmazsın. Keza gold seni hulk yapmaz, preimumda yapmaz...

  Peki insanlar neden goldu seçer yahut weider neden isim yapmıştır böyle biraz düşün.
  Üretildikleri tesisler, teknoloji hammadde kalitesi, ödülleri falan, kalite belgeleri...

  Bunları da hesap etmek gerekir hepsi için geçerli olacak şekilde.

  ----------

  Velhasıl aziz dostum, bu münakaşa bitmez. Bir galip yahut mağlup çıkmaz. Zaten bu niyette de olmadım. Her bünye her ürüne aynı tepkiyi göstermez. Dolayısıyla işin özü şudur sevgili arkadaşım ;

  Lütfen SALDIRMA ! Eğer eleştiride bulunacaksan lütfen insanların spor kaderleriyle oynamaya çalışma. Küçük basit hesaplamalarla hangi ürünün karlı olduğu açıktır ki mevzu sadece kar olayında bitseydi yine iyi. Bünyeden bünyeye göre değişen farklı reaksiyonlar gösteren ürünlerdir bunlar. Herkes örneğin bir dymatizei kaldırmaz. Mega massı kaldıramayacakları gibi ! Bu nedenle yukarıda da değindiğim gibi. Kullanımını yazarsın, bilgilerini kısaca verirsin, sürecini belirtirsin bu kadar basittir.

  Lütfen SALDIRMA ! Mevzubahis mega mass, weider değil. Mevzuu SALDIRMAN !

  Diyorum ki, Weider markası ile alıp veremediğin ne var ise aç sor, Türkiye dis. mevcut, sitesi mevcut, barındırdığı ve müşteri hizmetlerine yönelik çalışan gıda mühendisleri, diyestisyenleri mevcut. Aç sor. Merak eden, açıklama isteyen yeni eski kim varsa açsın sorsun yahu... Varsa optimumun onada açın sorun. Bu kötü bişey mi ? Bunu dile getirmek garip bir durummu :) Ne ilginçsiniz cidden... Fesat içlisiniz :)

  -------------

  Bakın, ürün satmaya yönelik bir tutum bulamazsınız :) Bakın kimsiniz nesiniz bilmiyorum. Müşteri hizmetlerini arayın ve bir karakter uydurun kendinize...Örneğin şuna benzer şeyler söyleyin ;

  Spora henüz 1 aydır başlamış daha önce spor geçmişi olmayan birisiniz. Ve mega mass almak istiyorsunuz. Kilonuz 60 boyunuz 1.80... Yani bunu ben atıyorum, kafanıza göre atın bişey. Size söyleyecekleri yanıt nedir biliyormusunuz :) Kusura bakmayın ürün kullanmayı önermiyoruz size. Muhtemelen 6-9 ay geçmeden önermeyeceklerdir de :) Bunu neden mi söyledim... Burası bir satış kanalı, weider ürünleri satan disp. Ve müşteri hizmetleri sunuyor, gerek yazılı gerek sesli görüşmeler yapabiliyorsunuz her konuda. Ve eğitimli kişiler ile muhattap oluyorsunuz. Burada bile weider farkı çıkıyor. Bakın, weiderın ana merkezini aramıyorsunuz, weider ürünleri satan bi kanal burası :)

  Herneyse.

  Gözüm hardline da açıkçası. Hem yerli olması beni cezbediyor, hemde gitgide yükselen profili. Umarım çizgisini gün geçtikçe yükseltir. Açıkçası tercihim bu yöne kayacaktır. AA yoksa ben hardline çalışanımıyım :))

  Alakasız olacak biraz ama scivation xtend ürününü kullanan arkadaşlarım bu ürünüoldukça övdüler. Henüz tecrübe etme fırsatı bulamadım malesef. Biraz uzak kaldım, kalmamın sebebi ise kodlu maddeler barındırmasıydı. Yanılmıyorsam Amerika' en iyi bcca ve toparlanma konusunda ödül almış bi ürün. İlginizi çekerse araştırın derim, kod konusunuda araştırın lütfen aman aman !

  Yoksa ben abd ajanımıyım :/

  hehe yok yok :)

  Son olarak azazel, lütfen bu bahsi kapatalım olurmu...Cidden sıkıcı, saçma ve komik bir hal almaya başladı ikimiz açısından da. Anlayışla karşılamanı umuyorum.
  --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2015 ---
  Aa işin enteresan yanı, başarısız olarak oy verenlerin çoğu 3-5 mesajlık :) Bir çok oylama durumunda böyle...tüh.
   
 2. mehmet67
  Offline

  mehmet67 Üye

  Katılım:
  20 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  353
  Beğenileri:
  99
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Öğrenci
  Yer:
  istanbul
  Thurin hadi uzatma.Haksızsın.Ayrıca bu kadar yazı yazacak enerjiyi sana veren supplement hangisi ise en iyi ürün odur sanırım
   
 3. Azazel
  Offline

  Azazel Üye

  Katılım:
  29 Ekim 2007
  Mesajlar:
  391
  Beğenileri:
  136
  Ödül Puanları:
  53
  Yer:
  Ankara
  Adamın devreleri yandı zaten. Aynı şeyleri kopyalayıp duruyor. 13 mesajı var dediğin adam en azından burada fikirlerini söylüyor. Hiç mesaj atmamış ve oy verdikten sonra bir daha etkin olmamış kişiyle şurada bir şey söyleyen adamı aynı kefeye koyuyorsan gariplik sende zaten. Neyse, dediğin gibi. Daha fazla uzatmayalım bu konuyu. Şurayı zaten okuyunca kendi fikrinin oluşmasına yetecek kadar ifadeler var başkaları için. Bırakalım herkes kararını artık kendisi versin.

  İyi akşamlar.
  --- Mesaj birleştirildi, 27 Nisan 2015 ---
  Ayrıca eleştirdiğin adamın ürüne ilişkin hiçbir oylaması da bulunmuyor, bu da aklında olsun.
   
  Son düzenleme: 27 Nisan 2015
 4. FoReVeR_S.F
  Offline

  FoReVeR_S.F Üye

  Katılım:
  6 Ekim 2011
  Mesajlar:
  286
  Beğenileri:
  93
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  öğrenci
  Yer:
  İstanbul
  Thurin gibi insanı kandırmaya çalışanlara söylenecek çok şey varda Allah ıslah etsin diyelim ne desen boş çünkü anlamayacak.
   
 5. Thurin
  Offline

  Thurin Üye

  Katılım:
  14 Mart 2015
  Mesajlar:
  18
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Cinsiyet:
  Bay
 6. LeroanZ
  Offline

  LeroanZ Üye

  Katılım:
  13 Haziran 2012
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  11
  arkadaslar ben https://www.sportnahrung.at/weider-mega-mass-4000-7000g.html almayı dusunuyorum burdan. 183 boy 61kg agırlıgndayım. kilo sıkıntım var uzun suredir spor yapıyorum kas gelişimim iyi gibi vucut olculerime baktığımda. yorumlardan anladıüım basarılı bır urun fakat avustıryadan dah ucuza bulabilir miyim ve yanına protein tozu şart modır ve ürün adlarını söyler misniz?
   
 7. DeathProof
  Offline

  DeathProof Üye

  Katılım:
  13 Şubat 2013
  Mesajlar:
  39
  Beğenileri:
  18
  Ödül Puanları:
  18
  hardline progainer veya dymatize super mass al.weidere para verme o kadar.progainerla 6 kg aldım 5kg kutusundan.
   
 8. Azazel
  Offline

  Azazel Üye

  Katılım:
  29 Ekim 2007
  Mesajlar:
  391
  Beğenileri:
  136
  Ödül Puanları:
  53
  Yer:
  Ankara
  Hangi yorumlar onlar, söyler misin? Biz de okuyalım. Şu başlığın son 5 sayfasında bir dünya laf söyledik bu ürüne. Okuduğuna emin misin?
   
 9. LeroanZ
  Offline

  LeroanZ Üye

  Katılım:
  13 Haziran 2012
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  11
  Arkadaşlar Amerikaya haftaya gideceğim fakat bu ürünü bulamadım internetten filan lütfen yardım eder misiniz nerden alabilirim amerikadan bunu ?
   
 10. mehmet67
  Offline

  mehmet67 Üye

  Katılım:
  20 Mayıs 2012
  Mesajlar:
  353
  Beğenileri:
  99
  Ödül Puanları:
  38
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  Öğrenci
  Yer:
  istanbul
  Amerikadan turkiyeye sokabilirmisin onu arastir bence
   
 11. moothy
  Offline

  moothy Üye

  Katılım:
  18 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  1.724
  Beğenileri:
  1.310
  Ödül Puanları:
  123
  Niye sokamasin ki,ama amerikada bulman zor almanyada vardir,ayrica abd den gainer almak cok ama cok gereksiz,ufak ufak bir suru urun alabilirsin bunun yerine
   
 12. LeroanZ
  Offline

  LeroanZ Üye

  Katılım:
  13 Haziran 2012
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  11
  amaç kilo aldırıcı almak niye başka şeyler alim küçük küçük ?? ne alabilirim yani burdaki fiyatları çok absürt olan
   
 13. moothy
  Offline

  moothy Üye

  Katılım:
  18 Temmuz 2011
  Mesajlar:
  1.724
  Beğenileri:
  1.310
  Ödül Puanları:
  123
  Bcaa pre workout amino vitamin,o urune verecegin parayla bi bavul bunlardan alirsin hemde onu aldigin icin yasiycagin pismanligida yasamazsin cunku kilo aldiricilar balon urunler
   
 14. EHY
  Offline

  EHY Üye

  Katılım:
  16 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  20
  Beğenileri:
  10
  Ödül Puanları:
  13
  Animal ürünleri alabilirsin en basitinden koskoca megamass taşıyana kadar amerikadan buraya türkiyeyle 3 kat gibi bir fiyat farkı var ve stak vb. gibi bazı ürünleri türkiyede satılmıyor şuan
   
 15. LeroanZ
  Offline

  LeroanZ Üye

  Katılım:
  13 Haziran 2012
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  11
  Bana kilo aldırıcı için ve diğer kısım için neler önerirsiniz tam isimleriyle beraber yazarsanız sevinirim. Dynamitize alicam yoksa
   
 16. Tural Abiyev
  Offline

  Tural Abiyev Üye

  Katılım:
  25 Eylül 2015
  Mesajlar:
  2
  Beğenileri:
  1
  Ödül Puanları:
  13
  Cinsiyet:
  Bay
  Meslek:
  BT Uzmanı
  Yer:
  Azerbaycan
  Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Yıllardır kilo problemim var boy 178, kilo 58-60 arası değişiyor zamanla. Spora başlayacağım fakat bu kiloyla yapma diyor herkes. 1 ay önce jumbo aldım kilo aldırır diye fakat hiçbir işe yaramıyor. Sizce bu ürünü veya başka hangi ürünü kullanmalıyım?
   
 17. LeroanZ
  Offline

  LeroanZ Üye

  Katılım:
  13 Haziran 2012
  Mesajlar:
  5
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  11
  Nutrabolics Mass Fusion (16lbs) bu ürün sizce daha mı iyi ne düşünüyorsunuz ?
   
 18. EHY
  Offline

  EHY Üye

  Katılım:
  16 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  20
  Beğenileri:
  10
  Ödül Puanları:
  13
  Ne zamandır spor yapıyorsun şuan kaç kilosun bu seneki hedefin ne vs. yazarsan daha sağlıklı yardım etmeye çalışırım zamanında kilo almak için herşeyi denemiş biri olarak :)
   
 19. malzmci
  Offline

  malzmci Üye

  Katılım:
  6 Ekim 2015
  Mesajlar:
  1
  Beğenileri:
  0
  Ödül Puanları:
  1
  Cinsiyet:
  Bay
  arkadaşlar ne yapsam kilo alamıyorum bu ürün 529 tl şu anda yardımcı olurmu veya önerebileceginiz başka bir ürün varmı boy 1.85 kilo 65
   
 20. _Canberk_
  Offline

  _Canberk_ Üye

  Katılım:
  13 Eylül 2012
  Mesajlar:
  30
  Beğenileri:
  2
  Ödül Puanları:
  18
  Hocam bu kiloyla başlama diye bir şey olamaz. O zaman zayıf olan herkes zayıf kalırdı. Spor yapmadan vücuduna yağ depo etmek de boşuna uğraş olur. Yazık edersin kendine. Sen sporunu yap. Aldırış etme millete. Bizde kilo almak için spora gidiyorum deyince millet algılayamıyor zaten. Kilo almak için hiç spor mu yapılırmış diye dalga geçen çok insanla karşılaştım. Zaten spora gidince sen de göreceksin ki beslenme ihtiyacı doğuyor. Vücudun besle beni diye alarm veriyor. Beslenmeni de düzgün yaparsan kilo almak için hiçbir engel kalmaz önünde. Bazı bünyelerde hormonal bozukluklar oluyor o ayrı mesele. Onu da doktor kontrolünde ölçtürebilirsin zaten.

  Sağlıklı bir yaşam dileğiyle.
   

Sayfayı Paylaş