Weider Amino Nox

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve AngryHun tarafından 28 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 38
    73,1%
  2. Orta karar

oy sayısı 12
    23,1%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    3,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 41 üye.
  1. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Ben ant.sonrası iki 2 adet kullanıyorum ... Ürün pahalı olduğu için...

Hapları çok büyük ama o büyüklüğe rağmen akıp gidiyor boğazımdan ...
    Etki olarak henüz çok erken bir süre yorum yapmak için ilerleyen zamanlarda ( en az bir kutu bitince gerçek etkisi ortaya çıkacaktır diye düşünüyorum ) yorumlarını yazarım ...

AngryHun ve moothy bunu beğendi.
  2. Pompei

Pompei Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ürün hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum.

Bu ürünün içerik kısmında 1 tablette 7 gr protein olduğu yazıyor. Bu 7 gr protein, aminoasitlerin açılımı olarakmı geliyor yoksa her 1 tablette 7 gr protein + yazılı aminoasitlermi var?

İkinci sorum ise Weider müşteri hizmetlerini aradığımda bu ürünün sadece çok ileri seviye vg ciler için olduğunu ve benim için şu an tavsiye edeceklerinin amino 2200 olduğunu söylediler. Bu öneriyi ne kadar dikkate almalıyım?

3. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    İlk sorunun cevabını Angryhun a bırakıyorum , kendisi tam açıklamada bulunacaktır...

Senin seviyen nedir ? Yani kaç yıldır bu sporu yapıyorsun , kilon boyun vs vs..
    Hiç bir firmanın sadece çok ileri seviyeli vg ciler için ürün çıkaracağını sanmıyorum , sonuçta kar amaçlı çıkarılan ürünler.. Stoklarındaki ürünü tüketmek için amino 220 önermiş olabilirler sana...

AngryHun bunu beğendi.
  4. Pompei

Pompei Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sultanmehmed,

85 kiloyum, boy 1.80. aralıklarla 3-4 senedir vücut geliştirme yapıyorum. son 6 ayda diyetle birlikte 20 kilo verdim şimdi vgye ağırlık vermeye başladım haftada 3gün body + 2 gün yüzüyorum. programımda 3e bölünmüş durumda her kas grubu 1 kez çalışıyor haftada.

5. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    1 tablette 7 gram protein yok.zaten öyle bir tablet var olamaz.kavgaya girilir öyle bir hapla :)
    per serving (1 porsiyon) te 6510 mg amino asit vardır ve 1 porsiyon 4 tabletten oluşur.yani 4 tablette 6510 mg amino asit vardır,7 gram protein değil.sadece orada yazılan amino asitler var tabi.

Weider müşteri hizmetlerinde konuştuğun kişi sana doğru yönde bilgiler vermiş.amino nox senin antreman sistemine uygun değil.ileri derecede vg ci denmesinin sebebi;bu sporu uzun zamandır yapanlar kullandığında,yeni başlayan birinin kullanmasına kıyasla daha fazla verim elde edebileceğidir.denildiği gibi amino 2200 senin için daha iyi olacaktır.amino 2200 lerin son kullanma tarihi 02.2014.yani eski parti gelen mallar değilki stokları tüketmeye çalışsınlar :) anladığım kadarıyla kas yapmak gibi bir amacınız yok.daha çok fit olmak gibi bir amacınız var.o kadar kilo vermeniz ve yüzme yapmanızdan dolayı böyle bir çıkarım yaptım.sizin için amino 2200 ü tavsiye ederim.

sultanmehmed bunu beğendi.
  6. Pompei

Pompei Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    AngryHun,

Weiderin kendi sitesinde 1 tablette 7 gr protein, 1224 mg Leucin vs.. diye gidiyor. Per serving yazmamışlar. ****** mu yanlış yazmış o zaman değerleri?

Birde sana soracağım. Antrenman sonrası Muscletech Nitrotech kullanıyorum. Yakında ürünüm bitecek. Iso sensation 93 veya optimum hydrowhey alacağım. Antreman öncesi ne almamı tavsiye edersin? Dediğim gibi amacım kas kütlemi korumak(az da olsa kas inşa etmek), yağ yakımını öncelik. salondaki hocalarım bcaa al dediler fakat senin düşünceni merak ediyorum. ayrıca nokta atış yaparsan sevinirim yani weider bcaa 2000 gibi. maddi bi sıkıntım yok.

Teşekkürler

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    ****** te yanlış yazılmış evet.birinci sayfadaki ilk mesajı okusaydın 4 tablette 7 gram yazdığını görebilirdin.

öncelik yağ yakımı iken kas kütlesi inşa etmek imkansızdır diyebiliriz.önceliğini belirleyip ona göre ürün almalısın.bcaa nın yağ yakımına etkisi var ancak bir L-Carnitine kadar etkili olamaz tabikide.weider bcaa 2000 piyasada yok bu arada.antreman sonrası içinde iso 93 almanı tavsiye ederim hydro whey yerine.

sultanmehmed bunu beğendi.
  8. Pompei

Pompei Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    AngryHun,

Benim amacım kas kütlemi koruyup, hatta birazda kas inşa edip yağlardan olabildiğince verebilmek.. (yaklaşık 4-5 kilo fazlam var)

Bu amaçla whey protein+bcaa kombinesini mi tavsiye edersin yoksa whey+carnitin mi daha iyi olur?

9. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Mega Forte antrenman performansını daha olumlu etkiliyordu.

Bu ürün daha çok kütle kazanımına yönelik.

Ancak benim için Mega Forte hala 1 numara ve bu ürün bittikten sonra yine tercihim olacak.

10. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    4-5 kilo fazlalık için carnitine gerek yok.beslenmene dikkat edip düzenli şekilde antrenman yapmaya devam ettiğin sürece o kiloları rahatlıkla verebilirsin.cardioyu biraz azaltırsan kas kütleni arttırman daha kolay olur.

ali43 ve sultanmehmed bunu beğendi.
  11. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    ürün katologunda kesinlikle karbonhıdratla beraber almayınız dıyo sebebı nedır acaba???ayrıca antrenman oncesı proteınle bırlıkte de alınabılır mı ?

12. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    @AngryHun
    en detaylı bılgısı olan sensın sanırım cevap verbılır mısın???

13. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    neden

neden karbonhidratla almayınız deniyor ki ayrıca bu uyarı nerde yazıyor ben karbonhidrat aldıgım gün amino kullanmayayım mı simdi ne bu anlamadım:(

14. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    valla onu bende anlamış değilim bende weiderin katoloğu var orda öyle yazıyo bilmiyorum yine saçmalamışlarmı ama kesinlikle diye yazmışlar...birlikteden kasıt da meyve suyuyla falan içmeyin gibisinden sanırım yokssa gün boyu karbonhidrat almayın demek değil:)

15. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bence de öyledir bilmiyorum ama sacma geliyor diger türlü:)

16. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Ürününden maksimum seviyede faydalanmanız için aç karına almanız gereklidir. Weider ın tavsiyelerine uyunuz.

Bunun sebebi de ürünün kana karışma hızını artırmak ve antrenmanda en iyi performansı gösterebilmek için.

Animal Pump, BSN No Xplode, MP Assult gibi ürünlerde de durum böyledir.

En azından yemek yedikten 2 saat sonra bu ürünü alınız.

17. ali43

ali43 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    orda sorun yok onu bende anladım da demek ıstedıgım su mısal meyve suyuyla bırlıkte de alınmıyo beraberınde karbonhıdrat almayın denmesını anlayamadım...mesele kana hızlı karısmasıysa meyve suyu daha da hızlandırır bunu yanlıs mı biliyorum???

18. xnQ34

xnQ34 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bu sporu düzenli düzenli bir şekilde 8 aydır yapıorum. 23 yasındayım 1,83 boy 85 kilodayım 5 günlük bir programım var hergün bir kas grubunu çalıştırıyorum. supplement olarak creatin monster milk protein tozu ve o sıra kampanyada olduğu için universalın beef aminosunu kullanıyordum ortalama 100 tabletim falan kaldı beeften dün WEIDER Amino NOX, Weider Premium Whey,HARDLİNE GLUTAMINE aldım.
    bu ürünleri tam olarak nasıl kullanmam gerektiği. ve ayrıca elimde kalan beef aminoyu gün içerisindeki öğünlerimin aminıo asit değerini arttırmak için extradan kullanırsam problem yaşarmıyım. yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Son düzenleme: 31 Mart 2012
  19. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Doğru biliyorsun ama dediğin antrenman sonrası için daha uygun olur.

Antrenman öncesinde sadece amino noxu al ki vücut başka birşeyin sindirimi ile uğraşmasın. Maximum pumpı hissetmek istiyorsan böyle yapmalısın.

Antrenman sonrası için ise meyve suyu + supplement idealdir. Özellikle de Üzüm suyu.

ali43 bunu beğendi.
  20. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    bu ürünü ben antrenman sonrası olarak 4 tablet kullanıyorum.salon hocam öyle dedi.fakat pump etkisini hissetmek için antrenmandan önce almak gerekiyor sanırım?daha doğrusu ant. öncesi kullanan arkadaşlar pump etkisini hissediyor mu?
    önce almamamdaki kasıt.ant öncesi
    Nitrotech
    Assault
    Animal pak alıyorum.bi de 4 amino asit alırsam böbrekleri yakarım diye korkuyorum.

Son düzenleme: 9 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş