Weider Amino 2200

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve saydam tarafından 10 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. çok başarili

87,6%
  2. orta karar

10,2%
  3. başarisiz

2,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 173 üye.
  1. Myd

Myd Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  2. vibrant

vibrant Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    38
    konu hortlayacak ama suan ürünün fiyatı min.175 tl. ilk sayfalarda 67,5 tl ye alan arkadaşlar varmış.aynı şekilde şuanda da bu fiyatlara bulunabiliyor mu?
    acıkcası 70 tl lik ürünü de 175 e almak zoruna gider insanınkafa_

3. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    o fiyatlar 5-6 sene önceki rakamlar. almanyadan getirten yoksa o fiyatlara türkiyede bulamazsın.

4. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    o fıyatlara bulsanda alma vibrant :)

5. matakara

matakara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba,
    Beslenme konusunda sahte almak yerine kazıklanmayı tercih ederim.
    İnsan metabolizmasına bu kadar direk etki eden bir konuda fiyat için riske girmemenizi tavsiye ederim.
    O fiyatlar ile bulacağınız ürünlere kesinlikle güvenmeyin.
    İyi antremanlar.

6. Berkovicc

Berkovicc Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bundan Cok daha basarılı amino asitler var hemde bunun yarı fiyatından daha ucuz .Weider ın urunlerini alanları anlamıyorum cok daha fazla paraya kalitesiz urunler

7. hallowed

hallowed Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    örnek verirmisiniz ?

8. fgroan

fgroan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    kickboxer
    Yer:
    istanbul- sarıyer
    Mesela hangisi?

9. can1994

can1994 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    ben bu ürünü kullandım kutu bitmek üzere ama cok yanlıs bi dönemde kullandım yazın fethiyede 45 derece sıcakta düzensiz spor uykusuzluk ve alkollu bi dönemdi o yüzden verim alamadım yoksa kullanan arkadaslar memnun

10. Janissary23

Janissary23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ürünü bugun aldım asıl fiyatı 185 ytl sitesindede fiyatı var uzun uğraşlarla anca 175 yapıyorlar..

11. egemencamagac

egemencamagac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    bende bu ürünü bu hafta aldım fakat süper aminos tan kalan son 10 tabletim bitmedi henüz 8 aydır bb yapıyorum düzenli olarak süper aminos çok etki göster 2.5 gitti 300 tablet bakalım 2200 ü yeni antrenörümün tavsiyesiyle aldım yaza kadar 2 kutu 2200 kullandıktan sonra yazın likitlere geçip bir dahaki kış ayına da 3050 ile giriş yapacağım gelişmeleri görecezğiz şimdi 2200 ü açamayı dört gözle bekliyorum :)

12. akaan

akaan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb arkadaslar.
    Suan antrenmandan sonra proteın tozu kullanıyorum. antrenman esnasında agırlık artıramıyorum bır turlu. bu konuda ne tavsıye edersınız. bir arkadasım BCAA kullanmamı onerdı. ancak spor salonundakı hocam NOX kullanmamı tavsıye ettı. kafam karıştı. sızler ne onerırsınız ?

13. Hannibal92

Hannibal92 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben bişey merak ettim 67 kiloyum suan 3 ay bi saglam spor yaptım diyettim flan 10 numaraydı 62 kilodan 72 kiloya cıktım üniversite bitince sporu bi sure bıraktım simdi tekrar başladım amino asit ya da protein takviyesi almadım 70 e flan cıkınca kullanmayı düşünüyom...70 kiloda antremandan önce 2 tane antremandan sonra 2 tanemi alıyım yoksa 3 tane mi bi yardımcı olursanız çok sevinirm simdiden teşekkürler :)

14. egemencamagac

egemencamagac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    2 2 al bence çünkü mg ları çok yüksek hertabletin idman öncesi alacağın 2 tablet ve idman sonrası alacağın 2 tablet sana toplamda 8800 mg yeterli olur diye düşünüyorum fazlası reseptörler aracılığıyla atılıyor boşa yani ben 78 kiloya çıktım hala 2 2 alıyorum :D 80 i geçmeden 3 3 gereksiz bence çünkü protein tozlarındanda bir kısım aminoasitleri alıyoruz zaten

15. Zeir1907

Zeir1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kullandığın protein tozunda creatin bulunmuyorsa creatin antrenmanda ağırlık arttırmanda faydalı olacaktır

16. wampaa

wampaa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    175 boya 66 kilo falanım 3 aydır BB yapıyorum 60 kilo başladım bu spora bu ürünü alıp idman öncesi ve sonrası 1 1 alsam gelişim açısından fayda görür müyüm?

17. Sithari

Sithari Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    13
    Bu ürünü yemek sonrası 8 tablet şeklinde kullandım.Bence gayet başarılı antreman sonrası ağrıları azalttı.Hacimede katkısı oldu.
    Yalnız bu Türkiyede satılan weider ürünleri için birşey söylüycem yabancı sitelerde ne aynı ürünü görebiliyorum ne bir tane review bulabiliyorum kıllanmaya başladım bu weider ürünlerinden

18. rus45

rus45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünü bugün kullanmaya başladım. Fİyatı diğer ürünlere göre çok uçuk sayılabilir ancak kalite olarak supplement piyasasındaki tartışmasız en iyi ürünlerden. Paketi açtım, şöyle bir kokusuna baktım peynirimsi hoş denilebilecek bir kokusu var, tadına gelince ilk tabletimi çiğneyerek aldım, insanın dişleri arasına doluşuyor, tadı da kokusu gibi peynirimsi ama tuhaf bir tat, bana biraz değişik geldi bu yüzden diğer tabletleri yuttum. Etkisini bekleyip göreceğiz, yarın yada öbürsü gün ölçü vericem birde ürünler bittiğinde ölçülüp etkilerini faydalı olması açısından paylaşabilirim. Ürünler dedim amino 2200'ü muscletech nitro tech performans ile beraber kullanıcam, maksimum fayda alabilmem açısından aynı zamanda düzenli yemek,dinlenme ve workout üçgeninin dışına olabildiğince çıkmamaya çalışıcağıma emin olabilirsiniz. Saygılarımla...

Boy:188 Kilo:80

19. Ömer Furkan

Ömer Furkan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Muscletech Nitro tech kullanıyorum sabah kalkınca ve spordan sonra,amino 2200 aldım kendime bir buçuk aydır haftada 5 gün aksatmadan sporumu yapıyorum amino ile muscletechi nasıl kombin edebilirim?Antremandan önce 6 tane atsam nasıl olur,bu arada hemen başlamayacağım bir ay daha bekleyip sonra aminoya başlamayı düşünüyorum

20. rus45

rus45 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum bende aynı kombini yaptım 2-3 gün kadar önce nitrotech bitti kollar 35ten 38e çıktı iyi verim aldım diyebilirim dostum hep aynı şekilde kombinasyon yapıcan diye bişey yok ben spordan 45dk veya 1 saat önce 4 amino çakıp protein tozunu içiyordum 4 te antrenman sonrası çakıyordum. Etkiyi gördüğümü kesinlikle söyleyebilirim. Süper verim alıcağına inanarak tüm inancın ve gayretinle antrenmalarını çıkar bence verdiğin paranın hakkını göreceksin.

Sayfayı Paylaş