Vucut yapmak istiyorum fakat programım yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve daghan1tr tarafından 13 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. daghan1tr

daghan1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sporu bayadır yapıyorum kas konusunda bi gelişimim olmadıgını düşünüyorum ama gerçekten zayıfladım 94 kiloydum şuan 76 kiloyum 173 boyum var xl xxl bedenden m bedene düştüm şimdi kas yapmak istiyorum sizden yardım istiyorum bunlar vucudumun resimleri bana yardımcı edin lütfen.

vucudumun son hali aşşagıdaki gibidir biliyorum göz zevkinizi biraz bozdum ama bu vucudu kaslandırmak istiyorum yardım bekliyorum.Beslenme konusunda eksigim var il dışında üniversite okuyorum istedigim gibi yemek yiyemiyorum tablot yiyebiliyorum bu açıgı filan nasıl kapatırım teşekkürler şimdiden.

2. malisert99

malisert99 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hocam 94 kilodan 76 kiloya ne kadar sürede ve hangi programla zayıfladın paylaşabilir misin?

3. daghan1tr

daghan1tr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam 7 ayimi filan aldi ekmek ve abur cubur yemedim yemegimi duzenli yedim saatlerine dikkat ettim hergun ayni saate spora ayni saate yemege gittim spora gitmeden yesil cay ictim seker ve tuzu hayatimdan cikarttim zevkine yemek yemedim sporda hergun giriste eliptik bisiklet 20dk yaptim sonra kas calistim tum aletleri 3 set 12 yaptim cikista 15dk yokusta yuruyus yaptim bol bol su ictim sabah ac karnina limonlu su ictim bu kadar

4. holigans123

holigans123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Boy 180 kilo 88 biraz daha hacim için karbonhidrat tozu kullanıyorum ama abartılı kilo alırım diye de korkuyorum yağ oranım artar mı acaba yorumlarınızı bekliyorum

Sayfayı Paylaş