Vucut tipi, supplement ve genel yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Bdgrc tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bdgrc

Bdgrc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    IMAG0610_1.jpg IMAG0610_1.jpg Yaklaşık olarak 5-6 aydır vücut gelistirme sporuyla uğraşıyorum . Bu konuda internette arastima yaparken vücut tipleri diye bir konuyla karşılaştım . Attığım fotoğraflardan yararlanarak vücut tipi hakkında bilgi verebilir misiniz (ben ektomorf diye tahmin ediyorum). Bir de supplement konusu... %50 protein %50 karonhhidrat içeren güzel bir gainer buldum yaklaşık 1-2 aydır da kullanıyorum . Sizce gainer a devam mı yoksa whey protein almalı mıyım? Som olarak genel tavsiye verirseniz sevinirim . Boyum yaklaşık 1.75 kilom 67. 99 dogumluy

bodykazm bunu beğendi.
  2. sinanqwerty

sinanqwerty Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    5-6 ay iyi kol gogus karin kasmissin ama trapezler eksik sirt pozu goremiyorum onuda cekersen daha saglikli yorum yapariz vucut tipin ektomorf gibi gozukuyor ama bunlari takinti haline getirme kullandigin gainer neydi hocam hacim iyi trapezler ve iri omuz baslariyla iyi durur vucudun

Bdgrc bunu beğendi.
  3. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Üst göğüs biraz daha fazla çalış. Omuz antrenmanı sonrası 2 trapez hareketi ekle. Gainerı boşver ucuza bir protein tozu al benim önerim genrisedır her zaman. süt yulaf nesquik whey bal ceviz çek gainer olarak iç. Bal kullan gainer şekeri olarak nesquikle çok tatlı olursa saf kakao kullan yine bal olsun. Tadı enfes bir şey ben endo ve çok yiyen biri olduğum için whey süt yulaf yapıyorum sadece. Omega 3 kreatin BCAA multivitamin ve wheyin olsun. Multivitamin olmasa da bemiks c işini görür. Gainer tamamen para tuzağı hiçbir işe yaramaz bir de altın kaplama gibi satıyorlar. Senin hazırladığın gainerın içine koyduğun yulaf pekmez ve bal kadar kaliteli yan ürün eminim kullanmazlar. Kebapçılarda kebap ye bulgurla. Çok da güzel yapmışsın kısa sürede tebrik ederim.

Bdgrc bunu beğendi.
  4. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet Ektomorf gibi duruyor vücut kasların gayet güzel şekillenmiş %50 protein %50 karbonhhidrat içeren gaineri kullanmanı tavsiye ederim çünkü her ikisine de proteine ve karbonhidrata da vücudun ihtiyacı var bunları sakın kaybetme ve egzersizlerine ara verme başarılar ;)

Bdgrc bunu beğendi.
  5. Bdgrc

Bdgrc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    uploadfromtaptalk1433399730125.jpg sırt pozu böyle. uploadfromtaptalk1433399787198.jpg içindekileri bölümünü de attım
    Kullandığım toz a gelirsek uploadfromtaptalk1433399767970.jpg

Yorumlariniz için teşekkürler

bodykazm bunu beğendi.
  6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

7. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş