Vucut killari hakkinda

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ozanoka tarafından 16 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Ozanoka

Ozanoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaslar gogus icin eczaneden alabilecegim saglam tuy dokuculer var mi beninki tuy degil baya heryerde kil var.hani soyle 1 2 ay giden bisey varmidir

2. Mehmet637

Mehmet637 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Tüy dökücüler alerji yapabilir, kötü kokar ve etkili olmayabilir üstünüzde. Ağda öneririm.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Veet tüy dökücü krem çok iyi iş görüyor,cilt tipine göre ürünleride mevcut. Watsons,gratis gibi mağazalarda ve Carrefour,migros gibi marketlerde bulmak mümkün

4. Ozanoka

Ozanoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Ya kremler killari besliyormus herhalde jiletten farki yok diyorlar.Soyle kestigimde 1 2 ay cikmasin birde eskisi nasilsa oyle ciksin dahada artirmasin istiyorum.Agdayi denemedim hic can yakmayan bir sekli varmidir.

5. Mehmet637

Mehmet637 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Herşeyin dezavantajı vardır. Can acısını mı tercih edersin daha sert ve hızlı uzayan kılları mı? Bu sana kalmış.

6. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53

Öyle birşey yok arkadaşlar sanırım hiç kullanmadığınız için tecrübeniz yok. Ben yıllardır kullanıyorum. Mevcut kıl tipi ve sayınız neyse tüy dökücüler bunu değiştirmez ya da bozmaz,sertlik katmaz. Ancak 1-2ay kılsız tertemiz bir bölge istiyorsanız bunu tüy dökücüler sağlamaz yaklaşık 1 hafta sonra kıllar çıkmaya başlar ve maximum kendi boyutuna ulaşır.Bakımlı durmak istiyorsanız 2 haftada bir uygulayabilirsiniz.

7. Mehmet637

Mehmet637 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    3 kere aynı bölgeye uyguladım. Kötü kokuyor, ağrı veriyor ve hiç bi işe yaramıyor benim üzerimde. Ben kullanılmasını önermem.

8. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    bende de kıl sıkıntısı var. hatta ben 10 seans lazere bile gittim. hemen hemen hepsi geri çıktı. üstelik aletide düzgün dü hastahanede oldum öyle kuaför salonu gibi yerlerde değil. hepsi üçkağıtçı, son seansa kadar bişey olmaz dökülür dökülür, seans bitince testestorondan geri çıkabilir cart curt.
    ben makine ile biraz kısaltıyorum sadece artık. öyle olunca hem kıllar çoşmuyor, hem batık falan o tarz sıkıntılarda olmuyor.

9. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Lazer yaptırmadan önce tiroitlerinize baktırmış mıydınız?

10. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    yok hiç bir şeye bakmadılar, sporu bıraktığım dönem iyi ki dökülmemiş demiştim sonradan :) spor yapmayınca yağları falan kapatıyor kıl, şimdi şahsen istemem temelli tamamen dökülmesini artık. bırakma durumu olursa gerçekten çok kötü oluyor yağlı ve kılsız iyice dikkat çekiyor

11. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Onlar bakmazlar ve bakamazlar zaten.Eğer gittiğiniz yer çok kötü değilse,bireysel bir sıkıntınız olduğunu düşünüyorum.Lazer işleminden sonra kıl çıkması normal değil.İnsanlar genelde lazer işlemi görmeden önce genel bir check-up ya da endokrinoloji muayenesinden geçiyorlar.Tiroit bezleriniz ile ilgili bir sorun olmuş olabilir.

12. obensaltan

obensaltan Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    53
    Valla normalde lazer öncesi muayene olayı vardır da, bizim ülkede genelde böyle bir şey yapıldığını sanmıyorum. ilk kez duydum daha önce farklı yerlerde lazer olan yakınlarım da muayene falan olmamıştı. hatta aynı yerde aynı makine ile kalıcı olarak kıllarından kurtulduğunu söyleyen bayan tanıdığım da oldu onun tavsiyesi ile gitmiştim bide. bu konuda bilgili gibisiniz, sıkıntım olmadığı halde tiroide baktırmam gereklimi sizce? teşekkürler

13. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Yani ülkeyle çok alakalı bir durum değil,kişinin bireysel bilgisine kalıyor.Kıllarından kurtulan tanıdıklarınızın hormonel bir sıkıntısı olmamış olabilir.Aksine benimde bizzat tanıdıklarımdan duyduğum birşey bu,çünkü bazı hormonların fonksiyonlarında yetersiz çalışma/fazla çalışma var ise kıl çıkması tekrar yaşanabiliyor.Zaten birçoğumuz spor yapıyoruz aslında çok atlanıyor,düzenli check-up,kan değerleri ya da karaciğer kontrolü.Devlet hastanelerinde ücretsiz bile halledilebiliyor birçoğu.Lazer yaptırmasanızda ben her zaman kontrolden yanayım.Ancak dediğim gibi,şu an değerleriniz iyi çıksa bile zamanında bir takım hormonların fonksiyonunda bozukluk yaşanmış olabilir.

14. Egenazz

Egenazz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Ağda bile 1 buçuk hafta sonra kök vermeye başlıyor 3. Haftada baya etek filan giyemez hale geliyoruz sizce 1 ay tüy dokucuyle kılsiz olmak mümkün mü beyfendi :) öyle bir şey yok .
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Temmuz 2017 ---
    Lazer epilasyon öncesinde mutlaka hormon testi istenir .
    Size tavsiyem düşünüyorsaniz buz lazer tercih etmeniz . 0 acı ve en kesin sonuç .
    Bunun dışındakiler işkence resmen ve sonuçlar da çok parlak değil .

15. Ozanoka

Ozanoka Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    2Tlik bie tuy dokucu vardi hata ettim aldim acemilikten ertesi gun cikmaya basladi.Sir agda fln deniycem biraz disimi sikarak aglatmazsa sikinti yok.2ay gider herhalde

Sayfayı Paylaş