vucut gelistirmenin cinselliğe olumsuz etkisi alan varmi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve heraxles tarafından 22 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    yaş 20, 6 senedir yapiyorim bu sporu 10 15 yil veya daha fazla yapan birinden (araliksiz) cinselliğe olumsuz etkileri varmi yokmu bilgilendirirlerse sevinirim. bu soruyu sormamdaki amaç uzun yillardir bu sporu yapan kişilerden bazen anlamsız derecede kibar olmaları.
    ona göre devam edicem veya birakicam teşekkurler.

Ekli Dosyalar:

2. treblek

treblek Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    Ayol yok öyle bir şey şekerim nereden çıkıyor böyle saçma şeyler.

underworld. ve Dracarys17 bunu beğendi.
  3. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    demekki doğuymus :joy:

4. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Kibar olmaları kulturlu ve medeni olmalarından kaynaklanan birşey. Hormon seviyeleri ile alakalı olduğunu düşünmüyorum. Tersleriyle hiç karşılaşmak istemediğime eminim. Bunun için devam edicem veya bırakıcam demende komik olmuş. Böyle varsayımlar ile ortaya bir şey çıkarılamaz. Hormonlarını olçturmekle başlayarak daha somut veriler elde edebilirsin mesela.

Dracarys17 bunu beğendi.
  5. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    dostum x ve y kromozomları memeli canlılar içersinde bir topluluğun baskın ve otoriter olan canlılar tarafından evrimleşmesi sonucu ortaya çıkmıştır x ve y kromozomları cinsiyet değildir kısaca sana şöyle soyliyim bir grup canli içerisinde 165 milyon yillik bir evrim sonucu baskın karakterde olan canlilar y kromozomunu geliştirmiştir kibar olmak narin hareketler bu tarz seyler daha çok yonetilen kisimda kalip x kromozomunu geliştiren canlilarda gorulur. dişi komodo ejderi ve erkek komodo ejderini disardan baktiginda ayirt etmen çok zor ancak dişi bi aslanla erkek bi aslani var işte x ve y kromozomu budur biz memeli canlilar erkeklik özelliğinin yani sira bazi fiziksel ve piskolojik etkileri geliştirdik ve bunlar yoksa trans birey olma yoluna doğru ilerlemeler başlar. yani işler senin dediğin gibi olmuyor memeli canlilarin çoğunda cinsiyet fiziksel ve piskolojii farkliliklarla ortaya çıkıyor. suan bi sorun olsa simdi birakirim zaten gelip burda sormam hormonlarim libidom normalin uzerinde sadece ilerde bi problemle karsilasirmiyim tecrube edenlerden bilgi alip yolumu oyle cizicem.

bthn_ylmz bunu beğendi.
  6. Pollysad

Pollysad Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya
    Heraxles bana neden bilim dersi verme geregi duydun lnan hic bi fikrim yok. Tekrar ediyorum, bu nezaketten kaynaklanan bir sey. Erkekliklerini sorgulamak yersiz bi davranis. Senin dedigin durum ancak bilincsiz ilac kullanimlarinda yasanabilir. Ayrica gereksiz kibarlik derken kastettigin sey nedir? 10-15 sene vucud calismis bi adam senin karsinda kiz gibi yumusak tavirlarmi sergiliyor? Sacmalik . Ya sen abartiyorsun ya da cevreni gozden gecir

7. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    demekki kibar adamda olabiliyomus yeni bi bilgi ogrendim sagol.

8. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    ne kibarı ya? 16 senede 10 tane spor salonuna gittim. hiçbir kibarlık filan görmedim. Tam tersi ters yada sert konuşma, düşmanca, kıskanç bakışlar çok fazla.

9. KuvayıMilliye

KuvayıMilliye Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    sert idman sonraları cinsellik bi nebze azalıyor ancak geçici vücut tamir edildiği icin böyle oluyor .

Sayfayı Paylaş