vucut geliştirmeye kesin ama kesin bir donus

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve berkay7743 tarafından 4 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    artık powerlifting benim ıcın bıttı sebebı saglık acıl kılo vermem gerek doktorda body dön diyor agırlıkla eklemlerin 50 60 yasında gider vs kilo verip vucut geliştirme klasikte yarıscam karar son derece kesındır sonuncu olsam dahi klasıkte yarıscam yeterkı 50 60 yasında eklemlerım gitmesin gecen bi arkadaş konuda yazdı doktora sordum dogrulattım karar bu sefer kesın gerçekten herkese sevgi ve saygılar

2. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    Dönüş yolum kapandı salonları büyük kavga ettim laflı powerlifting yarismalari vazgeçtim ama evden hobi amaçlı kurla gittiği yere kadar videolar gelecek powerlifting yarismalari vazgeçmenin sebebi ortada çıkartır biri hır 2 alanlarda yarışmadan millet hır çıkarıyor hep bana rastlıyor kürleri devam hobi amaçlı evden powerlifting videoları yollasam mecburen tek seçenek bu vücut birçok hareket var evde yapılmaz ama powerlifter evde hobi olarak olunur yarışma yok ne vücut ne power hır çıkaranlar rastlıyoruz hobi olarak kur yapcam hobi olarak videolar cekcem

3. #Hayalperest#

#Hayalperest# Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam ne kadar kürünüze dikkat ediyorsunuz bilmiyorum ama vücut bi yerine gelsin kalori miktarini düşürün ufak ufak idmanlara başlayın 2 spor arasında dağlar kadar fark var Belki güleceksiniz ama sizin kaldırdığınız 175 kiloyu normal bir bodyci tutuşu ile kaldırmanız çok zordur siz daha çok gögüsten sektirirsiniz tekrariniz azdır nefes kontrolunuz yoktur genellikle nefesinizi tutarsınız çok uzun bir yol doğrumu yaptınız bilmiyorum ama ilerki zamanlarda iyi iş çıkarcağınızı umuyorum..

4. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    abı son kavga etmedıgım orasıydı bıttı vucut yolu mecburıyette n kapanda dıger her yerle kavgalıyım mecbur powerdayım raw bench tek tekrar videoları yapcam ama yarısma olmıcak ordada hır çıkartır bırı kesın hobı amaclı basabıldıgım yere kadar bench

5. mevsres

mevsres Üye

Beğenileri:
    828
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Gürcistan
    Vay arkadaş ülke kabadayıdan, serseriden geçilmiyor, ne biçim bir toplum yahu.

berkay7743 bunu beğendi.
  6. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    180 hazır bırazdan uye vıdeolarında 182.5 kg 1 hafta sonra dınlenmeyı dusunuyom 1 hafta

Sayfayı Paylaş