VPX SRO Zero Carb Protein

Konusu 'Proteinler' forumundadır ve Despo tarafından 7 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 31
    73,8%
  2. Orta karar

oy sayısı 9
    21,4%
  3. Başarısız

oy sayısı 2
    4,8%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 39 üye.
  1. ermanatalar

ermanatalar Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar ezor peki sen Vpx'den memnun musun? bundan önce kullandığın ürünlerle kıyasladığında ne önerirsin. Herkes elinden geldigince dşük kalorili yksek değerli ürünler kullanmak istiyor. ÖZellikler verdiğim Weider'ın değerleri çok sağlam.

2. ezor

ezor Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aslına bakarsan öyle aman aman bir supplement geçmişim yok zaten bende kaliteli bir whey arayışındayım. vpx karbonhidrat değeri ve amerikada çok tutulması ve CFM teknolojisinin öncüsü olması beni cezbetti. aynı kulvarda ve zero carb olan bie başka ürün var. bir sonraki whey tercihlerim arasına soktum. QNT zero carb whey.

3. Y.J.Malmsteen

Y.J.Malmsteen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Ürünün 2 küsür kiloluk olanını geçenlerde bitirdim.
    Kaliteli bir protein izolesi orası kesin.Yalnız bu ürünü diğerlerinden ayıran diğer noktası da,çok hafif yoğunlukta,gayet güzel karışan ve suyla bile karıştığında inanılmaz güzel lezzeti (graham cracker) olması bence.
    Rahatlıkla tavsiye ederim.Kendi kategorisi dahilinde Dymatize Iso-100 le aşık atabilir.

4. seytantuyu

seytantuyu Özel Üye

Beğenileri:
    1.152
    Ödül Puanları:
    123
    Bence de rahatlıkla aşık atabilir, ancak fiyat konusunda Dymatize daha hesaplı.

5. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    kim ne derse desin kendi ürünü bulunan tüm supplement çeşitlerinde vpx bir numara pahalı ama karşılığını veriyor ve bu proteinin üstüne protein yok düzenli kullanımda açık ara üstün perfomans ve hissedilebilir kaliteyi yaşamamak için kişide sağlık problemi olması gerekir... zaten veriler ortada biyolojik fayda yani emilim ve sindirilebilirlikte şuanda rakibi yok artı carb. 0 yağ. 0 yani bir protein den ancak bu kadar yüksek verimlilikle faydalanılır elimdeki syntha-6 lar bitsin artık bundan sonra kullanacağım tek protein çünkü ben askere gittiğimde yoktu t.c de ben askerdeyken girmiş piyasaya ve fiyatına rağmen acayip satış rakamlarına ulaştığı bilgisini aldım vpx forever :) artık muscletech in gözümdeki sarsılmaz değeri sarsılmış durumda :))

Y.J.Malmsteen bunu beğendi.
  6. Y.J.Malmsteen

Y.J.Malmsteen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Zaten piyasada kendi sikletinde bir iso-100 var bir de zero carb var yarışan.ikiside çok ciddi çalışıyorlar.vpx bitirdim şimdide iso-100 kullanıyorum.bu ürünler direk antremanın hemen ardından kullanım için ideal

7. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    abi ben kendi sikleti diye bir ayrıma katılmıyorum whey wheydir hangisi daha çok gelişim sağlıyor o önemli en çok gelişmeyi en kısa sürede sağlayıp ve bileşen kalitesi olarak en yüksek seviye ye sahip olan bana göre en iyi proteindir... mesela ben içerdiği gram yada farklı çeşit bileşenede bakmam en etkili gelişim hangisindeysen en iyisi odur o açıdan bana kalırsa ben zero carb. sro ve nitrotech in üstüne protein tanımam :)) çünkü sonuçta protein kullanmanın amacı kasları geliştirmektir isterse 10 gr protein olsun isterse içinde kurbağa bacağı olsun hiç önemli değil bileşen kalitesi ve etki benim için en önemlisidir kullanmadım o yüzden olumlu yada olumsuz birşey diyemem ama dynmitze nin vpx ile içerik kalitesi olarak benzer olduğunu düşünmüyorum aynı kalitede olmaları mümkün değil tabi bu genel olarak böyle sadece bu ürün için sölemiyorum

8. Y.J.Malmsteen

Y.J.Malmsteen Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Nasıl yani Isolate ile Complex i bir mi tutoyorsun şimdi anlamadım tam

9. Dogu

Dogu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    abi bak asıl mesele bana göre kesinlikle şu ! önemli olan a noktasından b noktasına gitmek ve biz farklı markalar kullanarak bu a noktasından b noktasına gidebilirz ve örneğin 5 farklı yoldan da gidebiliriz önemli olan nasıl ne kadar sürede gittiğimiz benim için önemli olan içeriğindeki protein ve diğer bileşenlerin kalitesi ve göstermiş olduğu etki yoksa complex olmuş izole olmuş hydrolize olmuş consantre olmuş fark etmez

10. tuçe

tuçe Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaşlar bunda şeker kabonhidrat yok evet ama tatalandırıcısız yani sade toz arıyordum bu öylemi yani içine kendi bitkisel tatlandırıcımı katmak istiyorumda bu mümkünmü

11. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    360 lira, yersen. Dolar kuru şu an 2.2, bodybuilding.com'da ürün 80 dolar. Etti mi 180 lira? Hadi koy üstüne ihracat masrafını ve kârını, olsun 240 lira. 360 lira nedir ya?! Teşekkürler supplementler.com!

ikaya2134, Kalitos ve cr7dossantosaveiro bunu beğendi.
  12. DieAlonee

DieAlonee Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Ürünün fiyatından bir yanlışlık yok demi 200 liraya aldığımız toza 360 lira yazıyor site sponsorunda ?

13. mverel

mverel Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    yok yok kesinlikle yok. 360 lira, yersen.

14. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    bu tozu kullansam ne olucak allahaşkına Bir ayda Arnoldmu olucam... şimdi moda "SIFIR KARBONHİDRAT" lı izole proteinlerin en iyi benim yarışı... e tabi millet definasyon döneminde olduğu için reklama inanıp alıyor...
    parası olan alıp denesin tabi... fantaziler güzeldir...

15. Fit

Fit Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Alıp denemek istiyorum ama 80 dolarlık ürüne 360TL fiyat çekmek nedir anlamış değilim.Kaç kisiye satabileceklerini düşünüyorlar acaba umarım fiyatı düşer.

16. Xanthium

Xanthium Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    weider vol.ii
    Denk getirdiklerini kazıklayacaklar. Yurtdışında doping-supplement arası fiyat farkı barizken, TR de supplementle-doping arasında fark yok. Gören de mucizie yaratıyor sanar. Ürün iyi olabilir ama insanları keriz yerine koymamak lazım. Bu arada doping (anabolik str. vs) öneriyor değilim, sadece mantıksız fiyat politikalarını eleştiriyorum.

17. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dynmatize iso 100 aynı işi görür

18. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    pederle konuştum... kredi çekip denemeyi düşünüyoruz.

mkaya, taylaner, Superman$$$ ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  19. murathan28

murathan28 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Ürün site sponsorunda kampanyaya girmiş.219 lira gibi bir fiyata satılıyor.Galiba olması gereken fiyatıda buydu.

20. modifx

modifx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    vpx syngex 219 tl kardeşim vpx zero carb 359 tl hala :D komik fiyatlar gerçekten :D bu arada piyasada weider premıum kalmayınca sağolsun supplementler kaçırmamış fiyatı 249 dan 349 tl ye çekmiş

Xanthium bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş