Vitamin kombinesi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eLecTrix tarafından 18 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eLecTrix

eLecTrix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamün Aleyküm arkadaşlar bady ve kickboks'a başlıyorum 1 hafta içinde tavsiyeler ve araştırmalar üzerine düşünülmüş ve gündeme gelmiş konulardan
    Protein tozu kullanma diyorlar bir spor hocası onun yerine omega-3 ve reklam olmasın forevir livig ürünleri kullanın demiş sporcu kalıcı kas yapmak ve bıraktıktan sonra kalıcı olmasını istediğim kaslar için sorduğu soru üzerine hocanın dedikleri..
    Benim düşündüğüm omega-3 , arı sütü , Argi + L Arginine Vitamin Kompleksi , korea gınseng corp kullanımıyla başlamak istiyorum daha önceleri kimyasal uyuşturucu kullandım 5 yıl ve bıraktığım süreç'de kilo aldım ve spor'a başlama sürecim öyle oluştu.. kansızlık vs. etkiler yaşıyorum..
    onun haricinde solgar ; (bitkisel , mineral,özel takviyeleri,vitaminler) solgar'ın bu 4'e ayrılmış ürünleri var bunlarıda kullansam en azından hangi tür'den başlamam gerektiğini sizlere sorma ihtiyacında bulundum 85 kg 170cm boyum var.Koşu bandı ile zayıflaıp aslında kafamdaki spor göğüs ve omuz bölgem hiç spor yapmamış gibi değil düşüncem zayıfladıktan sonra protein destekli ve vitamin destekli başlayarak kilom'da çok iyi bir atletik ve hacimli bir vücut sahibi olup
    kick boks yapmak bu arada kan verip hacamat yaptırıp gerilerden gelip bünyesi sağlam hakiki bir vücut yapmak yorumlarınızı bekliyorum..
    Kolay gelsin...

2. betreal

betreal Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum bence süt de içme yoğurt ton balıği kirmizi et falan hepsinden uzak dur bunlari yersen sporu biraktiktan sonra kasların kalıcı olmaz...
    Eğer iyi besleniyosan protein tozu içmen gerekmez ancak içeceğin protein tozunun ham maddesi süttür ve diğer besinlerden aldiğin proteinden pek bir farki yoktur.Yani ne sanıldiği gibi mucizevi bişeydir protein tozu ne de zararlı.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş