VGcilerin aşırı bol giyinmesi.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve fatiko15 tarafından 7 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Cevap aslında çok karmaşık değil.Bu dar giyip hatlarını ortaya çıkarmak isteyen arkadaşlar sporu kendilerini beğenmek için değil,kendilerini başkalarına beğendirmek için yapanlardır.Çoğunlukla da "kız için bu sporu yapan varsa hiç yapmasın" diyip,sokağa cıkmadan 2 saat saçlarına bakıp üzerine dar dri-fit tarzı t-shirtler giyip dışarıdaki insanlara kendi vücudunu gösterip beğendirmek amacında olan ve dolayısıyla kendisiyle çelişen insanlardır bu insanlar.Sporu karı kız için yapıyorsan bu tarz eylemleri yapman doğaldır ki ,16-35 yaş aralığındaki bekar kişilerin%90 karı kız için ve dışarıdaki insanlar tarafından beğenilmek için yapmıyorsa da ben birşey bilmiyorum diyebilirim.

Diğer tarafa gelirsekte;artık bazı insanlar bu durumları aşmıştır.Sporu hem sağlık hem de kendini beğenmek ve kendisi gibi kişilere örnek olmak için yaparlar,özellikle dışarı cıkacakken kendi vücudunu en iyi şekilde gösterecek kıyafetler giyip beğeni toplama çabasına girmezler,mütevazidirler,dolayısıyla kafalarında böyle;"o beni beğensin şu t-shirt vücuduma tam oturmuyor vücudumu göstermiyor bunu giymeyeyim,şu t-shirt kollarımı ve gögüslerimi cok güzel gösterdi bunu giyeyim kızlar ve diğer insanlar gözlerini benden alamasın beni,vücudumu beğensinler" tarzı düşünceler oluşmaz,dolayısıyla her dışarı cıkacakları zaman kendilerini böyle gereksiz tasalar yüzünden kasmak zorunda kalmazlar.Bu kişiler genelde artık belli yaşı geçmiş kişilerdir bunu da söyleyeyim 17-20-25 yaşlarında böyle kişileri bulmanız çok zordur,çünkü o olgunluğun oturması zaman alır.

Plaj meselesine gelirsek,çok saçma bir kere.Plajda üstsüz olmak dışında bir alternatif mi var ? Denize üstsüz girmen gerekir,bu bir gerekliliktir,fakat sokakta dar t-shirtle "benim vücudum burada bakın!" dercesine (showing off) türkcesi gösteriş yaparak gezmek gereklilik değildir,bu bir tercihtir.Ve alternatifi vardır.O kadar dar giymeyebilirsin alternatif olarak. Bu iki durumu birbirinden ayıramıyorsunuz daha.

Plaja şunu da ekleyeyim.Plaja yüzmeye giden kaslı bir adama gösteriş yapıyorsun demem,çünkü yüzmeye gelmiştir ve %90 denizden çıkmaz.Fakat yüzme bilmeyip %90 suyun dışında duran kaslı adam oraya gösterişe gelmiştir.Plaj durumunun da kendine has ayrımları bulunur.

Son düzenleme: 7 Ağustos 2014
    Ratat ve letsev bunu beğendi.
  2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Zevk meselesi . Birde Bulk döneminde olanlar yağlanma oldugu için demotive olmamaları için giyinirler . Ayrıca bu sporu karı kız için yapıyorsan hiç yapma kardeşim plajlarda kendini göstermek istiyorsan zaten iyi bir vücut sağlam kafada olur . !

Sayfayı Paylaş