VG ye başlama korkusu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kerem9696 tarafından 1 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kerem9696

kerem9696 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Benim boyum 1.80 kilo 73-74 arası bel çevrem 78 kolumda 30-31 cm arası benim korkum şu hiç vg yapmadım şimdi başlıyınca vücut yağlıysa kasların yağ altında kalmasından korkuyorum seizce ölçülerim nasıl bide vg yapınca yağ yakımı hızlanırmı

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    kasların yag altında kalması diye birsey yoktur unutma ne kadar cok kas o kadar fazla yag yakımı demektir korkun olmasın hic ve hemen calısmaya basla vücudun gelistikce kas oranın arttıkca zaten yagların azalcak tabii saglam bir beslenme yaparsan bu isin temeli beslenmeden gecer beslenmene dikkat ettigin sürece yag yakımı devam eder ve kas oranın fazlalasır diyet cardio ve antrenman sonrası fit bir vücut

3. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Kasların yağ altında kalmasını anlamadım vg'ye başla bir problem çıkmaz yağların için cardio'yo çalışacaksın ve beslenmeni düzenlediğin zaman yağların azalcak ve kas kütlen ağırlık çalışmalarınla birlikte çoğalacaktır yağlar problem olmaz kurtulursun ;)

4. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Doğru beslenirsen yağlanma sorunu olmaz tam ersi yağ oranını düşürürsün ne kadar fazla kas kütlen olursa o kadar fazla yağ tutar vücütta

Sayfayı Paylaş