Verilen aradan sonra ne yapmalı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve velikigydvin tarafından 17 Şubat 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. velikigydvin

velikigydvin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bazı sebeplerden ötürü yaklaşık 8-9 aylık bir ara vermiş durumdayım spora. Şimdi tekrar başlamak istiyorum hiç bırakmamak üzere. Daha öncesinde 1.5 sene düzenli spor yapıyordum. Ölçülerim ise baya bir artmıştı. Şimdi ne durumdayım bilmiyorum. Okulun saatlerinin çok değişken olması sebebiyle çok dengeli beslenemiyorum. İlk başlarda supplement kullanmamın zararı olur mu? Yoksa başlamadan bir 3 ay beklemeli miyim? Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler...

2. velikigydvin

velikigydvin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Güncel...

3. oguzhanarikan

oguzhanarikan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bence başlayıp yavaştan vücudu alıştırman lazım hafif ağırlıklarla başla yükselt 1 ay da toparlarsınn büyük ihtimal 2 . ayda bölgesele geçersin 1 ay da öyle uyum sağlarsın antremanlara sağlam girmeye başlarsın 3. ay dan sonra suplement kullanman daha iyi olur ama tabi bunun kendin daha iyi anlayabilirsin ihtiyacın yoksa kullanmana agerek yok benim fikrim nacizzane lkolay gelsin

4. ysnkrksbody

ysnkrksbody Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar, yeniden hoş geldiniz.
    Yeni başlıyorsunuz her ne kadar spor geçmişiniz de olsa 8-9 aylık bi aradan sonra da olsa suplement kullanmak gereksiz olacaktır. Günlük makrolarınızı alabildiğiniz sürece başlangıç seviyesinde suplement ihtiyacınız ihtiyaç dışı olacaktır. Kullanabilirim, kullanmak istiyorum derseniz tabi ki zararı olmaz.
    5x5 program veya sağlam bir full body program ile başlayabilirsiniz, uzunca bir süre bu programlarla devam ediyor olacaksınız zaten.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

velikigydvin bunu beğendi.
  5. velikigydvin

velikigydvin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Son 2 aydır haftada 4 gün olmak üzere antrenmana başladım ve eski halimi alıyorum baya bir toparladım. Supplement kullanımı için erken mi dersiniz?

Bilen birisi yardımcı olursa çok sevinirim...

6. velikigydvin

velikigydvin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Son mesajımdan da 1 ay geçti. Açıkçası bir türlü emin olamıyorum Whey Proteine başlamalı mıyım artık diye... Yeniden başlayalı yaklaşık 3 ay olmuş durumda. Protein tozunun herhangi bir zararı olur mu bu evrede? Zararı yoksa bile fayda eder mi?

Teşekkürler tekrardan...

Sayfayı Paylaş