vücutta su tutumu yardım lütfen

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve crbatu tarafından 20 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar kilo alıyorum 2 ay urasıyorum 3 4 kilo kadar fakat afedersiniz isal oluyorum neden oluyosa bende anlamıs deyilim aldıgım kiloları tekrar geri veriyorum psikolojim bozuldu ya onca uraşıyorum 3 4 gunde 3 4 kilo kadar birden kaybediyorum yardım edin lütfen bu neden olur gainer kullandım kilo aldım ptotein tozuna gectim tam istedigim vücuda ulastım derken birden kaybediyorum yardımcı olan olursa sevınırım

2. SPARTACUS5

SPARTACUS5 Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Doctor
    Yer:
    İstanbul
    İshal olunca vücudumun içini dışarı döküyorum gibi bir kanı oluşmuş sende.Düzgün beslenirsen, ishalken alınabilecek besinleri öğünler halinde alırsan sadece su kaybın olur.O da iyileştikten sonra kısa sürede kendine gelir.
    Beslenmene dikkat.Hastayken de.

3. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozundan oldu sanırım iso 93 ten nitroteche gectım o yaptı buyuk ıhtımal sütle falanda almadım bildiginden sasmıcaksın neyse saolasn arkadasım olan bızım kılolara oldu

4. crbatu

crbatu Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    kardes nası deseydım yani aynen dedıgım gibi oldu yalan yanlısmı anlatsaydım yani neyse onu anlattım nitroteche gectım bana yaramadı şişkinlik hazımsızlık isal hepsini yaptı ve su kaybına uradım halıyle 4 gunde 3 kilo kadar verdım onca çalısmam bosa gitti buna bir çözüm sordum sadece ayrıca protein alcaklara tevsiyem iso 93 tür şaşmayın enfes bir ürün ama pahalı biraz kaş yapim derken göz çıkartık yani

Sayfayı Paylaş