1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

vücutcuu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve vücutcuu tarafından 18 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 20 üye.
  1. TaoOfJeetKuneDo

TaoOfJeetKuneDo Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay/İskenderun
    Kaç yıldır boks ile uğraşıyorsun?

vücutcuu bunu beğendi.
  2. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    daha 3 ay oldu idmanlara çok düzenli gitmedim okul dolayısı ile.ama teknik gelişim oldu tabi en azından doğru dürüst nizami yumruk atmayı öğrendim.güç artışı yumruk gücü hızında değişiklik oldu mu bilemeyeceğim hiç kontrol etmedim.yani boksun vücut yapmamda çok büyük bir etkisi yok :) işte yalan demiyorum ben bu vücudu hiç bir şey yapmadan yaptım :) düzenli çalışmadım çok iyi beslenmedim hatta uykumada dikkat etmedim demek ki 1-2 sene bunlara dikkat etseydim :) zayıflık o yüzden zaten dikkat etmediğim için.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 20:34 ----------

6 kayıtlı üye konuyu okuyor 1 cevap yok :) resimlere kaç dk bakıyorsunuz

3. Zerk

Zerk Üye

Beğenileri:
    461
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebeciyim
    Bak kardeşim hedeflerim var diyorsun ve antrenmanlarıma düzenli gitmiyorum, iyi beslenmiyorum hatta uyku düzenim yok diyorsun.

Sen bu gidişle nasıl hedeflerine ulaşacaksın? Bunu kendine sor. Bu durumda sen kendini ciddiye almamış oluyorsun, diğerleri seni neden ciddiye alsın...

rockybalboa7 ve vücutcuu bunu beğendi.
  4. dkemre

dkemre Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Sen git 20 ye yakın fotoğraf koy çoğuda birbirine benzer olsun :D farklı bişeyler koysaydın bari fazla gereksiz fotoğraf var çoğu birbiriyle aynı.

---RamSes---, halterman ve vücutcuu bunu beğendi.
  5. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    aynı kas grubunu gösteren 123871238957128957 tane fotoğraf koymana gerek yoktu.
    ve arkadaşın dediğine katılıyorum yeni bir kalkan33 geliyor...

sırt kasların iyi gelişmiş.güzel güzel devam.

---RamSes---, bdyc22 ve vücutcuu bunu beğendi.
  6. tigerrr

tigerrr Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2. Üniversitesini okuyor
    bu yaşta tam boksör vucudu helal olsun.

Boksta da çok hızlısındır Allah bilir :) Seni eleştirenlerden çok daha hızlı yumruk atıyorsun ya sen ona bak

vücutcuu bunu beğendi.
  7. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    aynen öyle benim yumruklarım konuşur ;) saçma yorumlara aldırmam bile sadece eksiklerimi öğreneyim dedim.

beslenme uyku antrenman üçlüsü çok önemli tabi elimden geldiğince dikkat ediyorum bu vücut nasıl oldu zannediyorsunuz :) daha iyi beslenirsem dahada iyi olacak.18 yaşını geçince çok daha hacimli olacağım boksa devam Allah ın izniyle şampiyonluğa kadar yolum var tek yapmam gereken çalışmak.muhammed ali ve diğer boksörler benim yaşlarımda günlük protein karbo ihtiyacı vs. bu kadar dikkat ettiklerini sanmıyorum önemli olan antrenman aksatmamak uykuya dikkat etmek beslenme kolay zaten boksta fazla protene gerek yok karbo önemli.

herkese teşekkürler..thums:

8. 55koro55

55koro55 Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    beğendim.gelişim için en vazgeçilmez olan uykudur.

vücutcuu bunu beğendi.
  9. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    ya tamam iyi ki beslenme uykuya düzenli antrenman yapmaya dikkat etmiyorum dedik ya.

beslenme=annem babama artık gına geldi benim yediklerimden.buzdolabında bıldırcın yumurtası koleksiyonu yaptım resmen.bir paket süt eksik olmaz yarısı biter.bal pekmez tahin.makarna pilav muhakkak yerim.bugün idmandan 2-3 saat önce 6-7 tane köfte pilav ayran yedim :) neyse kısacası elimden geldiğince dikkat ediyorum.en azından 3 ana öğünü yemeye çalışıyorum.sabah öğle idman öncesi birde idman sonrası akşam yemeği.hiç bir boksör benim yaşımda hesaplı kitaplı beslenmiyordu.

uyku=bazen 2 saat yoğun idman yapınca sparring yaptığımız idmanlarda akşam erkenden yatar ertesi sabah okula gitmez öğle 11 12 de kalkarım :):) daha 14 yaşındayım en az 10 saat uyumam lazım her gün.uyku önemlidir tabi dikkat etmiyorum dediysek bazen tatilde falan.yiyosa dikkat etmeyeyim sabahın 7 sinde kalkıyorum :)

antrenman aksatma=antrenman aksatmıyorum aksine salı perşembe günleri kendi eksiklerimi görerek hazırladığım içinde kuvvet dayanıklılık patlayıcı kuvvet hız serilik teknik vs. içeren bir program 1000 ip atlama var dumbell punch ile beraber baya yorucu oluyor :) ayrıca bir arkadaşım kick boks ve güreşe başlayacak onunla beraber salı veya perşembe günleri galiba perşembe jogging yapacağız 30 dk 1 saat 2 saat :) salı ev idmanı perşembe koşu pazartesi çarşamba cuma boks idmanı.ayrıca yaz tatilinde boksun yanında başka bir spor düşünüyorum güreş gibi mesela mma dövüşçüsü gibi olcam ayakta yerde dövüş :) ayrıca bununla ilgili güç sporları bölümünde bir konum var bakarsanız sevirinirim.yani antrenmandan kaçmam kolay kolay ben 1 senedir salonun hayalini kuruyordum hocayı salonu takip ediyordum netten nihayet bir gün hoca küçüklere bedava dedi.beslenmeden daha önemli bir şey varsa oda antrenman aksatmamaktır istikrarlı çalışmaktır benim yaşlarımda bütün iyi ünlü boksörler belki iyi beslenemiyordu mesela muhammed ali ama antrenman aksattığını sanmıyorum.

bu yazında inşallah üst minikler türkiye şampiyonasına katılacağım 57 kg de çok ağırım ya :) 54 e düşsem şampiyon olurum belki ama bu kiloda bu kadar kısa sürede sanmıyorum 9-12 haziranda şampiyona sbs den 3 gün sonra :)

10. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    cevap bekliyorum..

11. akurdas

akurdas Üye

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Bence yasina gore gayet atletik bi vucudun var. Diyetime ve antrenmanima cok dikkat edemiyorum demissin bence en dogrusunu yapiosun. 14 yasinda hayatin tadini cikarmaya bak sevdigin seyleri ye, sevdigin sporu yap. Yasin 20 lere geldiginde o zaman ciddi ciddi nasil bir yol izlemek istedigine karar verirsin.

vücutcuu bunu beğendi.
  12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Hazirana kadar 3 kg verebilirsin çok rahat bir şekilde. HIIT cardio çalışması yap birde beslenme planı çıkar diyet için. 1 ay 10 gün desek kafadan 3 kg hiç bir şey değil

vücutcuu bunu beğendi.
  13. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    kardeş poz vermeyi çok seviyorsun anlaşılan ama ben bir şey anlamadım bu vücüttan şöyle 1 sene falan gerek sana bence

vücutcuu bunu beğendi.
  14. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    evet beni bir tek sen anladın abi poz vermeyi seviyorum :) birde vücut hacimli 65 kg olsa daha çok poz veririm :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:35 ----------

3 kg vermek nerden çıktı?

15. halterman

halterman Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    body
    bence senin vücüt yapın dediğin gibi boksör vücüdün var eğer sürekli boks yapan biriysen vücüdünün sadece fit görünmesi normaldir sürekli hareket halindesin çünkü eğer sadece vücüda yönelirsen bence hacim kazanırsan ikisi bir arada mike tyson gibi :)gayet güzel olur başarılar

vücutcuu bunu beğendi.
  16. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba sporcu kardeşim en önemlisi öncelikle vücut iyi şüphen olmasın senin bu kafaya takman boksda %50 kötüye oynar yani ne takıyosun kafana göre çalış en iyisini sen bilirsin ama ban sorarsan yumruk üstünde şınav barfiks mekik yap ellerine al iki dumbbel kilosunu sen bilirsin aç rock balboa müziğini salla sağa sola sevmediğin birinin resmini koy dal (duvara koyma sakın sakatlık çıkabilir :D) birde bu sırtı nasıl yaptın ya evdemi yaptın salondamı evde yaptıysan nası yaptın :D Başarılar.

vücutcuu bunu beğendi.
  17. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    ne yapacağıma karışmasan iyi olur kardeşim o kadarını biliyorum sabah akşam bunları araştırıyorum :) sevmediğim birisinin resmini koyayım ve dalayım he :):) bunu rick roach manny pacquaio ile lapa yaparken yapıyordu vücut korumalığı takıyordu antrenör tam midesine rakibin resmini yapıştırıyordu bir antrenman videosunda görmüştüm :)

sırt o kadar iyi mi ya herkes söylüyor.kanatlarım çok zayıf bana göre.düşün ki ben barfiks bile çekemiyorum :) 10 tane belki zorlasam çekerim.ya çekecek yer olsa.eve kapı barfiksi falan alacağım bir kaç alet almayı düşünüyorum seneye ağırlık antrenmanı falan yaparım belki.

sanırım yaptığım hareketler mesela push up sadece göğüs bölgesine etki etmediği için sırt öyle oldu yani bir hareket yaparken sırtada vurmuş galiba :) gerçekten doğru dürüst ağırlık çalıştığımı hatırlamıyorum aylar önce 4 kg ile kendi çapımda çalışıyordum :) birazcık etkisi oldu tabi.en sonunda karar verdim boksa başladım.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 14:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 14:29 ----------

abi yeni antrenman müziğini dinledim o ne ya :) ben o müzikle ağırlık çalışırsam gaza gelir kendimi sakatlarım valla :)

18. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    trapez yok hiç

19. vücutcuu

vücutcuu Üye

Beğenileri:
    264
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Trabzon
    o sırtta gördüklerin trapezin arka kısmıdır abicim :) kanatlarda aşağı doğru inerse tamamdır.

20. esesfrkn10

esesfrkn10 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    ne yapacağıma karışmasan demişsin amacım seni motive etmekti yardım etmeye çalıştığım için kusura bakma...!

Sayfayı Paylaş