Vücut yapma ve boy uzaması ile ilgili

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Bassment tarafından 21 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Bassment

Bassment Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ben 17 yaşındayım. Lise 3 e gidiyorum. boyum 1.71 Kilom 50.
    Metabolizmam hızlı sanırım kilo alamıyorum pek. ama görünüşte çokta zayıf görünmüyorum. 7. sınıfta şınav çekiyordum 1 sene falan çektim.
    1 yapışta 70 e kadar çıkmıştım ve sonra bıraktım. Biraz göğüs, kol ve omuz kası oldu.
    Boyum 7. sınıfa kadar uzuyordu. 8. sınıf oldum 1.69-1.70 civarlarındaydm. lise 3 e kadar anca 1-2 cm attım. Yani boy uzamam durdu. Şimdi durum böyle olunca ben tekrar vücut yapmaya yönelmek istiyorum. Size sormak istediğim eğer boyum uzayacaksa buna tekrar engel olur mu ? Ya da boyumun uzamasına yardımcı olur mu ? Spor salonunada yazılmıcam. Dolayısıyla ağırlıkla işim olmıcak. Şınav mekik, (kapı barfiksi var) barfiks, ve birkaç adonis ve six pack yapma hareketleri uygulayacağm evde. Beslenmemede dikkat edicem.
    Lütfen bilgisi olmayan kişiler yorum yapmasın. Çünkü herkesin söylediği farklı.
    Teşekkürler :)

2. Bassment

Bassment Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Peki teşekkürler :)
    En kısa sürede ortopediye gidip kemik yaşımı ölçtürücem ve ona göre vücut yapmaya başlıcam. Büyük ihtimalle kemiklerim kapanmış olabilir. Çünkü baba boyu 1.70 anne boyu 1.55 dayı boyu da 1.70 genetik olarak normal gibi görünüyorum :eek:

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    barfix şınav mekikle boy uzaması durmaz spor salonuna gidip ağırlıkta kaldırsan durmaz çok ağır kilolarla antreman yapıldığı zaman belki boy uzaması durabilir barfix vücudu dikleştirdiği esnekleştirdiğinden daha uzun görünebilirsin birde internette barfix çekme şekillleri çeşitli karın hareketleri şınav çeşitlerinede bakabilirsin ayrıca bol bol hareketlerin nasıl yapıldığı seyredersen iyi olur çünkü az biraz yalnış yaparsan hareketten büyük ölçede verim alamazsın iyi sporlar

Son düzenleme: 21 Eylül 2012
    Danny Boy bunu beğendi.
  4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Hicbir sekilde boy uzamasini durduramazsin istediğin kadar uğraş istediğin ağırlığın altına gir , boy uzamasinin önüne gecemezsin ama sen en iyisi yine endise duydugun hareketleri yapma daha sonra boyum bu hareketlerden dolayi uzamadi diye vicdan azabı cekebilirsin :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:21 ----------

Sayfayı Paylaş