Vücut Yapıma Göre Günlük Beslenme ve Antreman Programı Hakkında Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve h0nda tarafından 10 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle merhaba arkadaslar. 8 9 Ay oncesinde 2 ay gidip bırakmak zorunda kalmıstım ama o zaman beslenmeme pek dikkat etmiyordum. Şuan başlamamak için bir nedenim kalmadı ve çok kararlıyım. Vücut yapım böyle beslenme ve antreman programım nasıl olmalı, kilo mu almalıyım kilo mu vermeliyim, hangi diyeti yapmalıyım, bu vucuda gore nasıl calısmalıyım. Tecrübeli ve bilgili arkadasların yardımlarını bekliyorum simdiden tesekkürler. Boyum 1.79 Kilom 75 Yaş 24

http://imageshack.com/a/img673/7132/hchbaD.jpg
    http://imageshack.com/a/img912/2623/Lxa7Fc.jpg

2. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Kardesim oncelikle kilo vercem diye kendini yiyip hunharca kardio antremani yapma agirlik antremani yap kardio yu abartma. Antremana gelince saglam antreman yap ve kalori ihtiyacini hesapla ondan 300-500 kalori az al ki fazla kas kaybetmeden kilo ver bu sporu guc kazanmak icin mi estetik icin mi yapiyorsun bunuda soylersen daha farkli taktikler verebilirim. Birde haftada 4 gunden az antreman yapma sıkı diyete gir komplex karb. lar tuket proteinini almaya ozen goster baska sorun varsa sor. Tesekkur icin butonu kullan bizde nasibimizi alalim genç

Tantunici ve h0nda bunu beğendi.
  3. h0nda

h0nda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha cok estetik ve guzel bu goruntu ama guclenmekte onemli bunun yaninda

4. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    4-5 set 8-12 tekrar calisma parametreleri iyidir. Antremanda haraket olarak serbest agirlik ve compound egzersizler sec(birden çok kası caliştiran) orn. bench press row squat deadlift vb. sonra gelisimi gormek acisindan fotograf cekebilir 2 hafta da bir.

5. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    üye fotograflarından buraya taşıdım

Sayfayı Paylaş