Vücut yapım için tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emredereli tarafından 16 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. emredereli

emredereli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    merhaba arkadaşlar öncelikle iyi forumlar benim birkaç sorum vardı mod arkadaşlarda konuya izin verirse sorularıma geçiyorum :)
    öncelikle belirtmek isterim ki 180 cm boyum ve 72-73 civarıda kilom var.
    1 sene önce 3 ay kadar bodybuilding hayatım olmuştu 3 ayda gayet iyi kas kütlesi kazanmıştım ki okulum ve artık pes ettiğimden dolayı bıraktım ve sanırım büyük bir hata yapmışım..
    1 hafta önce spor salonuna tekrar kayıt olarak bsn syntha 6 kompleks toz ve amino 5600 ile hızlı bir giriş yaptım.
    Şimdi benim asıl sorunum vücudumun şekilsizliği.. :( yeni başlayanlar için eskiden kalma iyi hacimli göğüs kaslarımın olmasına rağmen sırtımda kürek kemiklerimin arasında boşluk var bu boşluk gerçekten beni rahatsız eder hale geldi kürek kemiklerim sanki kanat gibi duruyor :( bunun için bilgili arkadaşlardan ricam bu şekilsizlik üzerine yardımcı programlar tavsiye edebilirler mi.
    bir diğer sorumda performans arttırıcı ürün olarak spor öncesi koyu nescafe içiyorum daha kısa zamanda daha fazla performans için hocamın tavsiyesiyle musclepharm assault almayı düşünüyorum kullanan arkadaşlar yorum yaparlarsa gerçekten sevinirim
    yazım biraz uzun oldu ama okuyan cevaplayan tüm arkadaşlardan Allah razı olsun Umarım herşey gönlünüzce olur..

Sayfayı Paylaş