Vücut Yağ Oranım Artıyor

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Independent tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0

arkadasim inanki burada hocaya bisi sormak 100 eurodan basliyor sormak diyorum heleki diet almak tahmin ettiginden cok fazla inan bana

2. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    hmm ozaman yapılacak şey karbonhidratı kısmak gainer kullanmak için bir insanın çok zayıf olması lazım bence zira karbonhidrat kolay alınabilecek birşey onun yerine beslenemiyorm kas kütlemden gitmesin dersen amino asit kullan protein tozu belki biraz yağlanma yapabilir ve kardio günlerinde bu normal günlerdede olur spor günlerinde spordan 30 dk önce bir bardak ılık suya 2 yemek kaşığı elma sirkesi katıp iç normal günlerde dilediğin bir saatte iç bu hem yağ yakımını sağlar hemde gainer protein tozu kullanırsan karaciğerdeki yağlanmayı giderir + kanı temizleyerek bağışıklık sistemini geliştirir

Independent bunu beğendi.
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul

Devilish...ben bu dediğin olayı yapmaktayım elma sirkesi;her sabah aç karnına 1 bardak ılık suya 1 yemek kaşığı elma sirkesi ekleyip içiyorum mayıs 18 de başladım bakalım nasıl bir yararı olacak umarım boşa gitmez;)

4. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bazen kendi kendime soruyorum karnimdaki yagi igneyle cektirsem nasil olur yani akapuktur yaptirsam bilen varmi deyine yararini duyan arkadaslar

5. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    sana ketojen diyeti önerebilirim, sitede tüm ayrıntılarıyla mevcut, oldukça yararlı bir diyettir, protein alımını da yüksek tuttuğun taktirde kas kaybı yaşamadan yağlardan arınabilirsin, en garanti yol ketojen diyettir bence.

6. Independent

Independent Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    peki o zaman ben soyle dusunur oldum bunlari okuyunca sanirim protein almadigim icin ve sadece gainer kullandigim icin ve birazda beslenmeye dikkat etmedigim icin yaglanma oldugunu anliyorum bu yazilardan ama bende buna saskinim karnim 2 ve 3 kat oluyor yagdan sadece yag var etim kalinlasmis bu kadar yag acaba diyorum bana gainermi yapti bu kadar yag cunku hayatimda ilk kez 5 aydir gainer iciyorum ve az yemek yiyorum

o zaman bundan sonra sadece protein kullanip az az ama cok ögun yemek yemeyi denicem bakalim ne fark olucak yag oranimda

7. ender99108

ender99108 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Gainer,bulk tarzı ürünler kilo almak için kullanılır,kardiyonu artır karbonhidrat yağ şeker ve tuzu en aza indir farkı göreceksin

Sayfayı Paylaş