vücut tipine göre program

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DAVUT_PasHa tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. DAVUT_PasHa

DAVUT_PasHa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar merhaba ben 14 yaşındayım boy:182 kilo 69 hesapladığıma göre vücut tipim mezomorf. malum pazartesi liseye başlıyorum.. ve ilerde kara harp okulu düşünüyorum.. benim için şınav koşu squat mekik ve dumbell içeren haftalık bir program hazırlarsanız çok sevinirim.. birde vücut tipleri arasında en iyisi hangisi ..açıkçası benim idolüm dwayne johnson onun vücut tipi ne ? benim vücut tipime göre ilerde onun gibi olma şansım varmı ?

2. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    En iyisi derken, kas yapmaya en musait mezomorf tur. Mesela Arnold mezo stallone ekto jay cutler da endo dur ornek vermek gerekirse. Sinav kosu mekige yuklen ama digerleri hakkinda ben bisey soylemiyim. Isin erbaplari damlar birazdan, onlara danisirsin bunlari da :)

3. DAVUT_PasHa

DAVUT_PasHa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
  4. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Vücut tipi saçma bir şey. Birde arnold nasıl mezo.
    https://www.google.com.tr/search?q=arnold schwarzenegger&espv=2&biw=1152&bih=773&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Q_kRVKOZI5Py7Aajl4GwDA&ved=0CAYQ_AUoAQ#tbm=isch&q=arnold schwarzenegger küçüklüğü&facrc=_&imgdii=_&imgrc=Uf0d2fL9X6LgeM%3A;mmpszcbGUg5jbM;http%3A%2F%2Fimg535.imageshack.us%2Fimg535%2F7831%2Fgencarnoldschwarzeneggel.jpg;http%3A%2F%2Fwww.linklup.com%2Farnold-schwarzenegger-gencken.htm;408;272

Birde biraz koşu ve şınava ağırlık ve bence. 400m 70 sn idi sanırım. Şınavda da forma çok dikkat ediliyor. İyi birine denk gelirsen pek sıkıntı olmaz da kötü birine denk gelince 1 tekrarı yanlış yaparsan bile almayabilirler. Vücudunda herhangi bir iz varsa boşa girme hevesin kırılır :) Göz problemin var mı diye göz doktoruna görün bir an önce iyileytir :D

5. oyunsevervatandas

oyunsevervatandas Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Ogrenim Gorevlisi
    Yer:
    Istanbul
    Hocam arnold baya mezo nasil i ne ::D

6. DAVUT_PasHa

DAVUT_PasHa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Vücutta iz derken ben gibi bişeymi ,, birde miyop var fakat iki yıldır ilerlemiyor lazer düşünüyorum ve ameliyat için yaş sınırı varmıdır

7. Rigby

Rigby Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    ameliyat için yaş sınırını falan bimiyorum ama iz derken faça vb şeylerden bahsettim.

8. DAVUT_PasHa

DAVUT_PasHa Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Hayır yok ..

Sayfayı Paylaş