Vücut Orantısızlığı için bir program

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Aiden tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Aiden

Aiden Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Fatih
    Öncelikle hepinize merhaba arkadaşlar.
    Arkadaşlar 1.90 boy 90 kilom var. omuzlarım ne dar ne geniş, göğüslerimde jinekomasti var full yağ ama gerçekten 2 sene içinde %60-70 azaldı dahada azalır inşallah. Üst tarafım zayıf alt tarafım kilolu anlayacağınız. Bir erkek için çok berbat bir durum inşallah kimsenin başına gelmez. Kalça genişliğim nerdeyse omuz genişliğimle aynı hatta bazı kıyafetlerde aynı oluyorlar. Kalça geniş olunca haliyle popoda oluyor, basende. Kalçada yağ yok kalça kemiğim baya geniş bacakları ilerletince kemiklerin oynadığı yerden anlayabiliyorum hem kim kalçasıyla yanlışlıkla dükkanın camını devirir kalçası yağlı olan yapamaz yumuşaklıktan heralde :) şimdi arkadaşlar ben ne yapacağımı hiç bilmiyorum ne olur bana bir program, bir çıkış kapısı önerin. Yaşım tam 16 17'ye girdim daha gencim ergenliğin etkisiyle psikolojim bozuluyor bazen. Testo eksikliği sanmıyorum kıllanma yerinde sakallarım çıkmaya başladı penis, testis boylarıda yerinde. Baba tarafı arap belki ordan genetiktir. Bu genetiği nasıl bozabilirim üst tarafı nasıl genişletebilirim baya uzun yazdım heralde sonuna kadar okuyup yardımcı olan herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Not: Bu arada profil fotoğrafına aldanmayın arkadaşlar orada birkaç photoshop yardımı ve ceketin büyüklüğü var :) isterseniz gerçek bir resim atabilirim.

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş