Vücut hedefi belirlemek sizce doğrumu?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve hasan.akaa tarafından 4 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    siz bu fikre katılırmısınız mesela ben fotograflarda connor muprhynin vücudunu ekledim.hedefimi bu olarak görebilir ona göre vücuduma yüklenebilirmiyim bu yapacagım şey doğru olurmu merak ettim bilen abilerim cevaplarsa sevinirim
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Eylül 2016 ---
    resimler

Ekli Dosyalar:

• 1.PNG
      1.PNG
      Dosya Boyutu:
      745,4 KB
      Görüntüleme:
      469
    • 2.PNG
      2.PNG
      Dosya Boyutu:
      729,7 KB
      Görüntüleme:
      413
  2. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Örnek alman ve hedefini yüksek tutman güzel bir şey, ama kendin üzerinden hedef koymaya çalış, veya daha düşük seviye hedefler. Mesela şu belimi şu ölçüye indiricem omuzumu şu ölçüde tutucam gibi. Kendi ölçülerini yağ oranını ve aynadaki görüntünü göz önünde bulundurarak hedefler koy.

Mesela 160 boyunda 65 kilo göbekli 17cm bileği olan dar çatı sahibi birisinin Connor Murphy hedefi olması saçma olur, ve hayal kırıklığı getirir anlatabiliyor muyum?

Dergi, instagram vücutları filan onlara çok bakma boşuna anca moralini bozar...
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Eylül 2016 ---

hasan.akaa bunu beğendi.
  3. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    aslında anlatmak istediğimde sizin dediğinz gibi. mesela omuzları çok güzel duruyor ve ölçülerimi ona göre hedef belirlemek istiyorum ayrıntılı ve güzel yazmışsınız çok teşekkür ediyorum

Sayfayı Paylaş